בעקבות הנחיות משרד הבריאות, ראשי הערים של הרצליה ורמת השרון החליטו על ביטול הארועים המרכזיים בפורים

שרון יונתן

בעל.ת עסוק, רוצה שיכירו אותך? לקבלת חשיפות שיא בשרון אונליין לחצ.י כאן!

תהלוכת העדלאידע בהרצליה וארוע הפורים המרכזי ברמת השרון שתוכננו להתקיים ביום שלישי הקרוב (10 לחודש) לא יתקיימו במועדם המקורי, כך החליטו הערב ראשי הערים של הרצליה ורמת השרון.

בהודעה שהוציא ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, אמר: לאחר שהתעדכנו בהנחיות רה"מ ומשרד הבריאות ומתוך דאגה לבריאותכם, תושבי העיר, אני מצטער להודיע על החלטתי לדחות את העדלאידע שאמורה היתה להתקיים בשבוע הבא בהרצליה. כולנו ציפינו ונערכנו לחגיגה הגדולה של עירנו בפורים אך עם זאת, בריאותם של הילדים שלנו חשובה יותר. אנו מחויבים להישמע להנחיות מקבלי ההחלטות במדינה, מתוך התחשבות באינטרס הכללי של המאבק בנגיף הקורונה. האיסור על כינוסים של מעל 5,000 איש של משרד הבריאות לא יאפשר לצערנו הרב את קיום העדלאידע בשבוע הבא. הימים הקרובים צפויים להיות ימים של כוננות והערכות למניעת מגיפת הקורונה בכל המערכות העירוניות – אני מבקש מכם להמשיך לעקוב אחר ההוראות של משרד הבריאות ומאחל לכולנו שנתגבר במהרה על האיום ונחזור לימים של שיגרה – ברגע שהעיתוי יתאפשר אני מבטיח לכם חגיגה גדולה – כי על פורים בהרצליה לא נוותר.

הבוקר פרסמנו כי תלמיד מאחת חטיבות הביניים בהרצליה התבקש לשהות בבידוד לאחר ששהה בשער 8 במשחק הדרבי התל אביבי ביום שני שעבר.

בעיריית הרצליה התייחסו למקרה:

על רקע התפשטותו הצפויה  של  נגיף הקורונה בישראל עלינו להיערך לכל התפתחות במערכת החינוך. עיריית הרצליה נערכת עם תמונת מצב ומיפוי תלמידים, עובדי הוראה ומנהלה הנדרשים לבידוד ביתי על פי הנחיית משרד הבריאות. בשלב זה הנחייה של משרד הבריאות הינה כי: למעט התלמידים אשר שהו בשער 8 באצטדיון בלומפילד, ביום ב' 24.2.20,  בשעות 20:00 עד 22:00  והנדרשים לבידוד ביתי – שיגרת הלימודים בבית הספר נמשכת העירייה נערכת לאפשרות של שיבוש בשגרת הלימודים של מערכת החינוך ומתן מענה חלופי לשגרת הלימודים. באמצעות המשך רציפות הלימודים בלמידה מרחוק / מקומות חלופיים. נמשיך לעדכן בכל התפתחות. בכל שאלה ניתן לפנות למוקד הייעודי של משרד הבריאות בקו 5400 ולמוקד העירוני בטלפון 106.

יחד נדליק את האור. חנוכה 2023. פרטים על הדלקת הנרות והפעילוית בעיר, באתר ובפייסבוק של העירייה

כאמור, גם ברמת השרון ביטלו את אירוע הפורים המרכזי שהיה אמור להתקיים ביום שלישי בפארק הנצח. מעירית רמת השרון נמסר: "בעקבות הנחיות משרד הבריאות קיים ראש עירית רמת השרון הערכת מצב בה הוחלט לבטל את האירוע המרכזי של פורים שתוכנן ליום שלישי. העירייה בוחנת קיום אירועים מקומיים ברחבי העיר".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן