עיריית הרצליה פותחת את אנזו – המקום לצעירים בהרצליה. אנזו מיועד לגילי 40-20 והוא יציע תמהיל עשיר של תחומים החשובים לקהל הצעירות והצעירים של העיר: תרבות, לילה ופנאי – הופעות, אירועים, סדנאות, חוגים, מופעי סטנדאפ, ערבי קונספט, מסיבות ועוד.

גרים בשרון? תהיו היפר לוקאליים

לימוד, העשרה וייעוץ מקצועי – סדנאות, קורסים בנושאי הכוון תעסוקתי, ייעוץ לימודים, עזרה במציאת עבודה לצעירים, חללי עבודה ולמידה עם אינטרנט אלחוטי, ציוד להקלטת פודקאסטים ועוד.

בחודשים האחרונים עיריית הרצליה ערכה סקר נרחב בקרב התושבות והתושבים הצעירים בעיר, על מנת להבין מה הצרכים והרצונות שלהם. על פי תוצאות הסקר, הנהלת אנזו יצרה תכנים ייעודיים ומגוונים עבורם.

אנזו הוקם כדי לקדם את עתידם האישי והמקצועי של צעירי העיר, למצות את הפוטנציאל הגלום בהם ולהוות כתובת משמעותית בעיר להגשמת שאיפותיהם, יכולותיהם וחלומותיהם.

אנזו ממוקם ברחוב סוקולוב 5, באותו מבנה שבו היה בעבר מרכז הצעירים "המרפסת". המקום עבר מיתוג חדש, הנהלה חדשה ושיפוץ מאסיבי, בכדי להתאים לדרישות העכשוויות של הצעירים.

אנזו ייפתח במהלך חודש יוני ובימים הקרובים יושק לוח הפעילויות והאירועים באתר אנזו.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?
אנזו. המקום לצעירים בהרצליה. צילום: דוברות עיריית הרצליה

אנזו. המקום לצעירים בהרצליה. צילום: דוברות עיריית הרצליה

לקראת הפתיחה, אנזו יקיים אירוע פתיחה מרהיב ומקפיץ – ערב של קוקטיילים, מוזיקה טובה והפתעות.. האירוע יתקיים הערב )9.5) בשעה 20:30.

האירוע פתוח לקהל הרחב, אך מספר המקומות מוגבל. יש להירשם מראש באתר העירוני, בקישור:  https://bit.ly/37WcUMw

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, אמר: "בשעה טובה אנחנו פותחים מקום חדש, ואטרקטיבי במיוחד, לצעירות ולצעירים של הרצליה. אנזו יספק תמהיל מגוון, צעיר ועכשווי שיביא בשורה של ממש לעיר. בשנה האחרונה קיבלנו בברכה מאות משפחות צעירות חדשות, לאור אכלוסה של שכונת גליל ים. אנו ערוכים לייצר עוד ועוד פעילויות ותכנים נפלאים שיתאימו לאוכלוסייה זו. נתראה באירוע הפתיחה"

חברת המועצה, מחזיקת תיק התחבורה, דניאל אייזנברג צדיקים: "לפני כחצי שנה פניתי לראש העירייה ולמנכ"ל העירייה בבקשה לשפץ את מרכז הצעירים הקיים. לשמחתי הם מיד נענו לבקשה והתחלנו לשדרג ולשנות הכל מהיסוד כדי ליצור אלטרנטיבה חדשה לצעירים בעיר שרוצים מקום מודרני ללמוד בו, עם כל הציוד הנדרש, ובנוסף, מקום שיהווה בית לאירועי תרבות ופנאי מותאמים. אמשיך ליזום עוד ועוד פלטפורמות ופעילויות עבור צעירות וצעירי העיר".

 

 

 


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן