לפני ארבע שנים אורית מוסלי, בת ה-34 מכפר סבא שעובדת בחברת היי-טק, ראתה פוסט בפייסבוק של ארגון "איתן-כל אחד יכול" והחליטה שהחלום שלה הוא להשתתף בתחרויות ריצה. השבוע היא הגשימה את חלומה ובגדול.

יש לכם רגישות? תתחברו לאתר הרווחה והחברה של ישראל!

אורית השתתפה באליפות אירופה באתלטיקה במלטה, במסגרת משלחת מטעם ספיישל אולימפיקס- ארגון בינלאומי שמקדם את העיסוק בספורט של אוכלוסיית האנשים עם לקויות.

אורית חזרה עם שלוש מדליות מהאליפות- שתיים ארד ואחת כסף. היא סיימה במקום שלישי בריצת 100 מטרים, מקום שלישי בקפיצה לרוחק ומקום שני במירוץ שליחים.

"התחרות הייתה משמעותית עבורי כי זו פעם ראשונה שאני משתתפת בתחרות בחו"ל. זאת חוויה אחרת. אני גאה לייצג את 'איתן' ולהביא כבוד לארגון שאני שייכת אליו". מספרת אורית.

אורית עם המדליות. צילום: יח"צ

אורית עם המדליות. צילום: יח"צ

"איתן- כל אחד יכול" הוא ארגון חברתי שמעצים ומקדם חברה עם צרכים מיוחדים דרך אימוני כושר בקבוצות ובאימונים אישיים בכל רחבי הארץ.

"בכפר סבא יש לנו פעילות ענפה בה לקוחות חלק כ-70 משפחות", מספרת ניצן מירון, מאמנת בארגון מזה שש שנים והמאמנת האישית של אורית. "מגיעים לארגון ילדים מגיל 6 ומעלה. אנחנו נותנים מענה לאוכלוסייה זו דרך הספורט- אימוני כושר, ריצות, אימוני כוח ועוד. אנחנו גם עובדים על תקשורת קבוצתית, ביטחון עצמי, דיבור מול קהל וההתמודדות עם ההצלחה. אורית הגיעה אלינו לפני ארבע שנים ומתאמנת פעמיים בשבוע. היא מתמודדת עם קשיים חברתיים ותקשורתיים, אבל בעזרת אימוני הכושר אני נותנת לה כלים להתמודד איתם ביום-יום. אורית היא כמו אחותי, אני מעבר למאמנת שלה. אני גאה בה על הדרך שעברה ומודה לעיריית כפר סבא ולראש העיר רפי סער שתמכו בנו ונתנו לה מלגה כספית".

חזקים ביחד. לנדוור

אורן כהן, סגן ראש העיר ומחזיק תיק הספורט בעיריית כפר סבא: "אני גאה באלופה האירופית שלנו- אורית מוסלי, המיוחדת במינה. מגיעה גם מילה טובה לניצן מירון, המאמנת מארגון "איתן- כל אחד יכול", שמלווה את אורית כבר ארבע שנים".

ראש העירייה רפי סער הוסיף: ":אני מברך את אורית האהובה שלנו על הישגיה הבלתי נתפסים בתחרות במלטה. הבאת לעיר ולתושבי כפר סבא כולם גאווה גדולה מאוד".

אורית עם המאמנת ניצן מירון וראש העיר רפי סער. צילום: יח"צ

אורית עם המאמנת ניצן מירון וראש העיר רפי סער. צילום: יח"צ


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן