כבוד גדול למערכת החינוך ברמת השרון: <strong>אופירה מורד</strong> (בתמונה משמאל), סגנית מנהלת חט"ב קלמן ברמת השרון, היא אחת מ- 18 אנשי חינוך מצטיינים ממחוז תל אביב של משרד החינוך שהצטיינו בעשייתם החינוכית במהלך שנת הלימודים הקודמת (תש"ף). אנשי החינוך המצטיינים קיבלו ביום ראשון תעודות הוקרה ממנהלת מחוז תל אביב, חיה שיטאי והנהלת המחוז.&nbsp;הטקס נערך במגבלות התו הסגול במשרד החינוך בתל אביב והועבר בשידור ישיר באמצעות הזום ופייסבוק המחוז.
ועדת הבחירה הסבירה מדוע אופירה זכתה בתואר היוקרתי: "אופירה הינה אשת מקצוע רב תחומית, עם "אש ואור" בעיניים, סקרנית ומדבקת בסקרנותה, בחריצותה, באהבת האדם והמקצוע. ידענית, מתחדשת ללא הרף, אשת צוות מעולה העובדת בשיתופי פעולה נרחבים הן בפן הפדגוגי והן בפן החברת<ins>י,</ins> ומשלבת בין השניים באופן מעורר השראה. אופירה ביצועיסטית, עובדת בספיראליות מול הצוות ומול תלמ<ins>י</ins>דיה. מנהלת את רכזי המקצוע בפן הפדגוגי ומתכללת מתוקף תפקידה כרכזת חברתית, גם את הפן החברתי. משתפת ומעצימה את כל העובדים השותפים עימה, מחויבת לעבודתה ולמשימותיה החינוכיות".

עוד ציינה הועדה: "אופירה עוסקת רבות בפרויקטים חינוכיים – חברתיים. באופן זה, אחראית על פרויקט "קשר רב דורי" המשיק לכל השכבות, פרויקט "שורשים" לשכבת ז', תוכנית ייחודית בתחום ההיסטוריה להכרת העם והארץ דרך העיר שבה אנו חיים ועוד. בנוסף, אופירה מרכזת את כל תחומי ההתנדבויות. הייתה שותפה למיזם "משאלת לב"<ins>,</ins> שבו נאספו כספים לטובת הגשמת משאלה לילד חולה במחלה מסכנת חיים<ins>,</ins> וכן פעלה לחלוקת שי למשפחות השכולות בעיר. בנוסף אחראית גם על הפעלת רדיו התלמידים. פעילויותיה ויוזמותיה של אופירה, סוחפות את כלל בית הספר לעשיה. תרומתה עשירה ומקיפה את כל התחומים הבית ספריים. אופירה חונכת ומלווה אנשי צוות, מהווה אוזן קשבת וכתובת לכל באי בית הספר. מוכנה תמיד לסייע, לתת ולתרום.

בדברי ברכותיה לזוכים אמרה בין היתר מנהלת מחוז תל אביב, חיה שיטאי: "בעשייתכם היומיומית, במיוחד בתקופה זו, אתם מנהיגים את דור המחר אל עבר המצוינות, בדרך שאין להם תחליף, דוגמא אישית. אתם מהווים מודל להזדהות עבור תלמידיכם ועמיתכם. בעשייתכם החינוכית אתם פועלים לאתר את יכולותיהם של תלמידיכם, מחזקים ומעצימים אותם וחותרים למצות מהם את המירב".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן