24 שעות לאחר ששני חבריו לסיעה, דוברת וייזר ומיכאל דורון, הודיעו על מעברם לשורות האופוזיציה במועצת העיר, פירסם אבי גרובר, ראש עיריית רמת השרון, את תגובתו בפוסט בפייסבוק שבו טוען כי לא הופתע מהמהלך.

מתחברים. קבוצות קיץ לכישורים חברתיים במרכז מתחברים. לפרטים נוספים: 077-2070028

"בפתח הדברים אקדים ואומר שאני מקבל את עזיבתכם את הקואליציה. זה יהיה שקר להגיד שקיבלתי את מכתבכם בתדהמה או בהפתעה", ציין גרובר מספר שעות לפני ישיבת המועצה שתתקיים הערב ותעסוק בשני נושאים נפיצים שעל סדר היום הציבורי ברמת השרון: בית קובי והסעות תלמידים.

גרובר כתב בפוסט: "הייתי מתייחס ברצינות לטענות שהעליתם (דוברת וייזר ומיכאל דורון – ש.י.) במכתבכם, אם הייתי מאמין ולו למילה אחת שכתובה בו. פרשתם מהקואליציה בשל מנחת שעוד לא פועל? בגלל הקשר עם בית הספר למוזיקה רימון, שרק לאחרונה חתמנו איתו על הסכם שיתוף פעולה חדש? מאז תחילת הקדנציה העברנו 3 תקציבים ושלוש שנים שאת דוברת, משמשת כיושבת ראש ועדת החינוך. פעם אחת לא העלית באף אחד מהם את נושא ההסעות לחטיבות ולתיכונים, ופתאום זה הנושא שבאמת חשוב לך?".

גרובר מסביר מה עומד לדבריו מאחורי הצעד של וייזר ודורון: "הוויכוח בינינו מעולם לא היה על נימוסים והליכות, ואני מציע שלא נלך סחור סחור. אם הייתי משתף פעולה בתרגיל המסריח של ביטול הרוטציה בסגנות העיר שניסיתם להוביל, היינו במצב אחר. אני סירבתי. אלו לא הערכים שגדלתי עליהם וזו לא הדרך בה אני מנהל את חיי. אין מצב שהייתי משתף פעולה במעשה שפל שכזה, כי מבחינתי הסכמים יש לכבד ומילה זו מילה. די מתחילת הקדנציה הבהרתם שביום בו יחליף דני לביא את דוברת בכסא סגן ראש העיר בשכר, הפור ייפול, ואכן כך היה. ניסיתם לעשות הכל על מנת למנוע את המהלך ואני לא נתתי לזה יד. הצעתם קואליציות חליפיות. פעלתם כנגד חברים שלכם בקואליציה. הגשתם הצעות לסדר בהן החלפת אתה מיכאל, את צחי בתפקידים שהוסכם שייכהן בהם, במסגרת ההסכמים הקואליציוניים, וכל זאת רק כדי ״להכניס לו״ ו״לשים אותו במקום״. לא הסכמתי להפר את חתימתי על ההסכמים הקואליציוניים ואני גאה בהתנהגותי זו".

בהמשך מפרט גרובר את הישגיו כראש העירייה: הגדלת תקציב העירייה ובמיוחד תקציב החינוך, הכרזת משרד הפנים על רמת השרון כעיר איתנה, הכנסת סייעת שניה בגני הילדים, בניית בית הספר היסודי ברובע הדר, פיצול כיתות, שיפוץ וחידש בתי ספר, תכנון חט"ב ותיכון בצמוד לנווה גן, פיתוח אזור התעסוקה בסינמה סיטי, חידוש מרכז העיר, כניסה ויציאה במזרח העיר, בניית שני אולמות ספורט ותכנון של ארבעה נוספים, חידוש מגרשי האימונים בכדורגל, שיפוץ בית העלמין מורשה.

גרובר לחברי סיעתו שפרשו: "לשמחתי, הביקוש לעיר ולשכונות שלה רק הולך וגדל. אנחנו נמצאים במקומות הראשונים בכל מדד השוואתי – חינוך, איכות חיים, השקעה בתושב. שכונות העיר נבחרות לטובות ולמבוקשות בישראל. דירה בעיר עולה בעשרות אחוזים יותר מבערים השכנות מצפון וממזרח והמחירים רק עולים ועולים. כל דירה וכל בניין שנבנה נחטפים מיד. ככה נראית הצלחה. אבל אתם לא נותנים לעובדות לבלבל אותכם. אתם רואים עיר קורסת. מי שלא רואה את הטוב ושקוע רק ברע – לא יכול לקדם כלום, מקומו לא יכול להיות ליד ההגה והוא אינו ראוי להחזיק בתפקיד מוביל. לתושבי רמת השרון אני אומר, אמשיך לפעול בחרדת קודש כראש העיר של רמת השרון כשרק טובת התושבים ושלטון החוק עומדים לנגד עיניי".

מתחברים המרכז לטיפול רגשי

להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן