היום (שני, 11.7) בשעות אחר הצהריים התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירקון על תאונת דרכים שהתרחשה ברחוב כנפי נשרים בהרצליה. חובשים ופראמדיקים של מד"א שהגיעו לזירת התאונה מצאו רוכב אופנוע בשנות ה-50 לחייו שסובל מחבלות בחזה ובגפיים, לאחר שהתהפך עם האופנוע.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

הם העניקו לו טיפול רפואי ראשוני ופינו אותו לבית החולים מאיר בכפר סבא כשהוא פצוע באורח קשה.

פראמדיקית מד"א אנאל נבט שהיתה במקום סיפרה: "הגבר שכב על הכביש, מספר מטרים מהאופנוע, כשהוא מעורפל הכרה וסובל מפציעה קשה בגפיים ובחזה. מיד הענקנו לו טיפול רפואי מתקדם בשטח שכלל קיבועים, עצירת דימומים ומתן תרופות ופינינו אותו לבית החולים בניידת טיפול נמרץ כשמצבו קשה".

ל"שרון אונליין" נודע כי נערה בת 17, מתנדבת מד״א זו שנה שלישית עברה במקרה בזירת התאונה דקות ספורות לאחר לפני הגעת האמבולנס והייתה זו שהעניקה לרוכב האופנוע טיפול ראשוני.

היא החנתה על המדרכה ורצה לפצוע, ביקשה מהסובבים שעמדו במקום שימצאו סדין, מגבת או בד כלשהוא ועשתה לפצוע חסימת עורקים מעל אזור הקטיעה, תוך כדי שהתקשרה למוקד מד״א, הזדהתה בפניהם ושוחחה עימם עד הגעת האמבולנס. היא אף נשארה בזירה עד פינויו של הפצוע לבית החולים מאיר בכפר סבא וגם עודכנה על מצבו בהמשך על ידי חבריה ממד״א.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן