יוני בסון מהרצליה חגג ביום שישי האחרון יומולדת 27 עם חלום אחד פשוט – להצליח לשרוד עוד שנה ועוד שנה.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

בסון, צעיר יפה תואר, שלפני שחלה עבד כמאמן כושר, מתמודד כיום עם מחלה קשה ונאבק על חייו. חבריו התגייסו למענו והם מבקשים מהציבור לפתוח את הלב ואת הכיס ולעזור לו.

בסון, מתמודד בקושי רב עם מחלת הסרטן, וכעת זהו הניסיון האחרון להציל את חייו בארצות הברית שם נמצא הטיפול המתאים לו אם הם יצליחו לגייס כ-600,000 שקל.

יוני בסון בימים יפים יותר. צילום: פרטי

יוני בסון בימים יפים יותר. צילום: פרטי

שרית שרעבי, חברת משפחה, תושבת הרצליה שמנסה לסייע לבסון לגייס את הכסף אומרת: "אני מבקשת מכל אחת ואחד מכם – כל שקל יכול לעזור לו להגיע למנהטן בהקדם ושם אחוז ההצלחה גבוה יותר מישראל. הגענו עד כה ל-250,000 וחסר עדיין 450,000 בבקשה בבקשה תשתפו לכמה שיותר ולברך כמה שיותר את יוני בן אביבה. המחלה הארורה הזו חייבת להפסיד הפעם".

והיא מוסיפה: "הזמן לא עובד לטובתו. אנחנו מחפשים נואשות לגייס כספים עבורו. הבן אדם חי מביטוח לאומי. זה לא מספיק לו לתרופות, אין עזרה מעבר. המחלקה האונקולוגית הרימה ידיים ואחרי שהוא בדק הוא גילה שיש  טיפול שמתאים לו במנהטן בארצות. הגענו עד כה ל-250,000 וחסר עדיין 450,000. בבקשה תשתפו לכמה שיותר ולברך כמה שיותר את יוני בן אביבה. כל שקל יתקבל בברכה".

בסון לא מרים ידיים ולא מתייאש.  הוא רק מבקש שיעזרו לו להגיע ליעד כדי שיוכל לנצח.

הדר פז טיפול נפשי באומנות
יוני בסון. צילום: פרטי

יוני בסון. צילום: פרטי

שרית מספרת: "יוני הוא חבר של אחי הצעיר והיה בן בית אצלנו. כשראיתי את הפוסט הראשון שהוא כתב על המחלה, שהוא  מנסה לעשות הכל בשביל לנצח את המחלה, החלטתי שאני חייבת להירתם למשימה להציל אותו והחלטתי להפוך את העולם בשביל לגרום לו לחיות עוד יום ועוד יום".

והיא מוסיפה: "הכי חשוב זה האמונה ויש לו אמונה. הוא מאמין שהכל יהיה בסדר. הוא צעיר וחתיך אבל לא מעניין אותו להיות עם שרירים, הוא רק רוצה לחיות. תתנו כל מה שאפשר, כל סכום יתקבל בברכה. בואו נשתתף כולנו כדי לתת ליוני הזדמנות לחיות".

לתרומות ניתן ללחוץ על הלינק הזה.

 

 

 


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן