אבל כבד ירד על הרצליה עם היוודע על דבר מותו של הצעיר, יוני בסון,  בן 37, שנפטר בסוף השבוע. בסון, נאבק במחלת הסרטן במשך השנים האחרונות, ואף ניסה לגייס כספים כדי לנסוע לארצות הברית ולקבל טיפול ניסיוני שיכול היה להציל אותו, אך למרבה הצער הוא לא הספיק והוא עצם את עיניו לפני שהצליח לקבל את הטיפול.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם לקנות נכס?

בקבוצת הפייסבוק של "בני הרצליה כדורסל", שבסון היה אוהד מסור שלה, פורסם הספד לבסון שבו נכתב: "אבל כבד נפל על משפחת בני הרצליה עם מותו של יוני בסון, אוהד ותיק ומסור של הקבוצה שנאבק בשנים האחרונות במחלת הסרטן. המועדון מרכין ראש ומשתתף בצער המשפחה. יוני ליווה שנים את הקבוצה ברחבי הארץ, בעונה האחרונה לאחר הזכייה בגביע הגענו לבקר אותו בבית החולים עם הגביע ובאחד ממשחקי הפלייאוף ערכנו לכבודו טקס מיוחד. יהי זכרו ברוך".

גם בקבוצת הפייסבוק "הרצליה העיר שלי", נכתב: "עצוב. לאחר מאבק ממושך במחלת הסרטן ולמרות הקמפיין לגיוס כספים עבור טיפול מציל חיים בניו-יורק, יוני בסון שרק ציין באחרונה את יום הולדתו ה-37 הלך אמש לעולמו. 'הרצליה העיר שלי' מרכינה ראש לזכרו ושולחת תנחומים למשפחה".

יוני בסון בימים יפים יותר. צילום: פרטי

יוני בסון בימים יפים יותר. צילום: פרטי

לבסון, שרק לאחרונה חגג יומולדת 37, היה חלום אחד פשוט – להצליח לשרוד עוד שנה ועוד שנה. בסון, שלפני שחלה עבד כמאמן כושר, התמודד בשנים האחרונות כאמור עם מחלת הסרטן. חבריו התגייסו למענו ופתחו בפרויקט גיוס המונים כדי להציל את חייו בארצות הברית שם נמצא הטיפול המתאים לו שעלותו הייתה כ-600,000 שקל.

שרית שרעבי, חברת משפחה, שניסתה לסייע לבסון לגייס את הכסף אמרה לפני כחודש ל"שרון אונליין": "הזמן לא עובד לטובתו. אנחנו מחפשים נואשות לגייס כספים עבורו. המחלקה האונקולוגית הרימה ידיים ואחרי שהוא בדק הוא גילה שיש  טיפול שמתאים לו במנהטן בארצות. הוא לא מרים ידיים ולא מתייאש. הוא רק מבקש שיעזרו לו להגיע ליעד כדי שיוכל לנצח".

רבים ספדו לבסון ברשתות החברתיות עם היוודע דבר מותו.

מתחברים. קבוצות קיץ לכישורים חברתיים במרכז מתחברים. לפרטים נוספים: 077-2070028

ערן: "יוני בחור מיוחד כזה שכולם אוהבים, לא נתפס שהלך, קשה מאוד ובלתי ניתן לעכל את זה".

ספיר: "תנוח חבר יקר שלי. כבר מתגעגעת יוני היקר".

מני: "נוח על משכבך בשלום חבר יקר. היה לי העונג לזכות בהכרות איתך".

תמר: "יוני, כואב לי הלב פשוט לא מאמינה. קשה לכתוב עליך בלשון עבר. כבר מתגעגעת".

יובל: "עצוב מאוד. בחור משכמו ומעלה. הזוי לדבר על יוני בלשון עבר. תמיד האמין ונלחם עד הרגע האחרון.משתתף בצער המשפחה והחברים. ת.נ.צ.ב.ה.".

חיים: "הכרתי אותו טוב. בחור אהוב על הבריות, נשמה זכה וטהורה. עצוב נורא. הלב מסרב להאמין ולעכל. מחזק את המשפחה בחיבוק תנחומים. שלא תדעו עוד צער. נלחם על החיים עם אמא לביאה ומשפחה מיוחדת ומאוחדת. יהי זכרו ברוך תנוחמו מן השמים תהיה נשמתו בגן עדן אמן ואמן".

זופר אבדיה מבקר את בסון עם גביע המדינה. צילום: בני הרצליה

זופר אבדיה מבקר את בסון עם גביע המדינה. צילום: בני הרצליה


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן