העבודות יתבצעו על ידי חברת נצר השרון, האחראית על טיהור מתחמי תע"ש, ויתבצעו בחמש נקודות במפעל תע"ש בסמוך לשכונת נווה מגן ברמת השרון. משאיות הפסולת לא יעברו בתוך העיר אלא יצאו דרך תע"ש לכביש 4

שרון יונתן

הישג משמעותי לעיריית רמת השרון. חברת נצר השרון, האחראית על טיהור מתחמי תע"ש, תחל ביום ראשון הקרוב (ה-26 באפריל) בעבודות לניקוי פסולת מוטמנת בקרקע בחמש נקודות בשטחי מפעל תע"ש. העבודות יתקיימו באזור בו היו בעבר מחפורות, בסמוך לשכונת נווה מגן ברמת השרון.

הדר פז טיפול נפשי באומנות

 
בעיריית רמת השרון הדגישו היום כי העבודות מבוצעות בהתאם לתוכנית עבודה ובתנאים מחמירים שאושרו על ידי המשרד להגנת הסביבה. בהתאם להנחיות ולדרישות של המשרד להגנת הסביבה, נצר השרון תבצע במהלך העבודות ניטור יומי, במסגרתו יופעלו אמצעים טכנולוגים שמטרתם לוודא את איכות האויר במהלך עבודות הניקוי בהתחשב במשטר הרוחות, ופרמטרים אחרים. כמו כן תהיה הרטבת קרקע ונקודות החפירה יכוסו ביריעות פלסטיק.

לפי דרישת העירייה, משאיות הפסולת שיוציאו את הקרקע מהמתחם לא יעברו דרך רמת השרון, אלא ישתמשו במערכת הדרכים הפנימית של תע"ש ותצאנה ישירות לכביש מס' 4. משך זמן הניקוי צפוי להיות כשנה. בעירייה הדגישו כי פרויקט זה מתמקד אך ורק בניקוי הקרקע בלבד.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן