רעש של מסוק מעל בתי התושבים במערב העיר גרם לעיריית רמת השרון להציב סלעים במרכז מנחת המסוקים החדש כדי שלא יוכלו להתבצע בו נחיתות והמראות

שרון יונתן

התפתחות נוספת בפרשת מנחת המסוקים. היום (ראשון) בשעות הבוקר הציבה העירייה מספר סלעים (בתמונה) במרכזו של שטח המנחת במערב העיר וזאת לאחר שלפנות בוקר שמעו מספר תושבים רעש של מסוק מעל בתיהם. למרות שלא ברור באופן וודאי אם בוצעה נחיתה במנחת זה החליטה העירייה על הצבת סלעים וזאת לאור הסיכום עם משרד הביטחון כי במנחת לא יתבצעו הנחתות והמראות עד לבדיקת הנושא.

כזכור, לפני יומיים הצהירו ראשי המאבק בראיון מצולם באתר "שרון אונליין" כי הם מקדמים הליך של עתירה מנהלית. בנוסף, הציע שלשום ראש העירייה, אבי גרובר, למשרד הביטחון כי המנחת יועבר לשטח הנמצא מצון למגרש החניה של הסינמה סיטי.

דוברת וייזר, ממובילת המאבק וסגנית ראש העירייה, אמרה היום: "אני מברכת על החלטת העירייה להציב סלעים במקום לאחר שדווח על ידי אחד התושבים כי בשעה 5:45 בבוקר שמע רעש של מסוק חג מעל ביתו. למרות שלא ברור בכלל אם הייתה נחיתה במקום של מסוק צבאי או שמא מדובר במסוק אזרח שנחת בכלל בסינמה סיטי טוב עשתה העירייה שנקטה אמצעים להצבת הסלעים במקום".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן