ראש עיריית רמת השרון השיב הבוקר לפניית תושבי המערבית בנוגע להתנגדותם להמשך הפעלת מנחת המסוקים שהוקם במערב העיר. גרובר חזר וציין כי הקמת המנחת נעשתה ללא תיאום וללא היתר ולא נדונה בשום הליך תכנוני

שרון יונתן

"מנחת המסוקים נבנה ללא תיאום עם העירייה וללא היתר", כך השיב היום ראש העירייה, אבי גרובר, לפניית תושבי רמת השרון המערבית שהופנתה אליו ביום שלישי השבוע ובה דרשו את סילוק מנחת המסוקים (בתמונה) באופן מיידי. כזכור, מאות מתושבי המערבית מתנגדים להמשך הפעלתו של מנחת המסוקים שהוקם בסוף רחוב ז'בוטינסקי, במרחק של מאות מטרים מבתיהם.

במענה לשאלות התושבים השיב גרובר כי לא התקיים דיון בועדה כלשהי מכיוון שאישור המנחת לא עבר בועדה מקומית או מחוזית או בכל הליך תכנון אחר, ככל שידוע לעירייה. עוד ציין גרובר כי בניית המנחת לא אושרה על ידי ועדה מקומית ולא על ידי ועדה מחוזית או כל גורם תכנוני אחר בעיריית רמת השרון.

גרובר הוסיף: "מכיוון שלא היה כל הליך מתן היתר, ברור שלא התקיים גם הליך של התנגדויות או שיתוף הציבור. העירייה ידעה על עבודות מסוימות באותו שטח רק עם תחילת העבודות בקרקע, הליך שנמשך ימים ספורים. גם אז לא נאמר לנו שמדובר בשטח לצורכי חירום וחד משמעית לא נאמר שמדובר במנחת מסוקים פעיל".

בסיום תשובותיו לתושבים הדגיש גרובר: "בעקבות פעילות בנושא הופסקו לעת עתה הטיסות ואנחנו פועלים למציאת פתרון מידתי ומוסכם על כל הצדדים. העירייה תמשיך לפעול בנושא בכל דרך חוקית העומדת לרשותה עד מציאת פתרון מידתי".

צוות המאבק מטעם התושבים מסר בתגובה: "צוות המאבק לומד את תגובתו של ראש העירייה ופועל לסילוק המפגע לחלוטין ללא "פשרה". ההקפאה הזמנית לא רק שלא "מרגיעה" אותנו אלא גורמת לנו לחשוב שזה תרגיל בהשהייה והכשרת השרץ. נפעל בכל האמצעים העומדים לרשותנו".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן