תושבי השכונה המערבית ברמת השרון התנגדו להמראות מסוקים לטיסות כיף ממתחם סינמה סיטי גלילות. התערבות של בכירי העירייה מנעה זאת. דוברת וייזר, סגנית ומ"מ ראש העירייה: "אני שמחה שהצלחנו לעצור זאת. החצר האחורית של רמת השרון היא לא מקום פיראטי ולא הג'ונגל של אף אחד"

 

לאחר שבחודשים האחרונים הם נאבקים לביטול מנחת המסוקים במערב רמת השרון, נדהמו לאחרונה תושבי השכונה המערבית לגלות בכל רחבי העיר וברשתות החברתיות מודעות שכותרתן "מתגעגעים לתחושה של טיסה?" המציעות טיסות שממריאות ממתחם הסינמה סיטי גלילות לטיסה של 20 דקות מעל קו החוף בשילוב מוזיקה ומשקאות קלים ואלכוהול, ביוזמת איש עסקים פרטי. 
 
תושבי המערבית לא לקחו זאת באווירה כל כך טובה והתריעו על כך בפני סגנית דוברת וייזר (בתמונה), סגנית ומ"מ ראש העירייה, בטענה כי מדובר באיזור מאוכלס ואסור בתכלית האיסור לקיים נחיתות והמראות בתחום רמת השרון. וייזר פנתה למנהל אגף הפיקוח והביטחון בעירייה, קובי אלפסי, שבירר את הפרטים מול רשות התעופה האזרחית ולאחר בדיקתם המיזם בוטל.

גרים בשרון? תהיו היפר לוקאליים

וייזר אמרה היום: "לא זו בלבד שאנו נמצאים במאבק עיקש מול משרד הביטחון על סגירת מנחת המסוקים שהוקם תחת אפנו, עכשיו החזית היא מול אנשי עסקים שעושים מה שבא להם. לא יקום ולא יהיה. אמשיך לעמוד על המשמר ואעצור כל התפרעות של גורמים עסקיים ואחרים להשתמש בשטחים ציבוריים שלא כחוק. יש דין ויש דיין – אף אחד לא יכול לפעול כרצונו. אני שמחה שהצלחנו לעצור זאת. החצר האחורית של רמת השרון היא לא מקום פיראטי ולא הג'ונגל של אף אחד".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן