כך השיב ראש עיריית הרצליה לבקשת עמותת "אדם טבע ודין" כי העירייה תאסור כניסת כלי רכב לפארק "אקו פארק אפולוניה". פדלון הסביר כי כל פנייה בנושא צריכה להיות מופנית לרשות מקרקעי ישראל שצריכה גם לפנות למשטרה בעניין

שרון יונתן

מי אחראי לאסור ולאכוף כניסת כלי רכב לשטח "אקו פארק אפולוניה"?

לאחר שאתמול פרסמנו ב"שרון און ליין" על בקשתה של עמותת "אדם טבע דין" מראש עיריית הרצליה, משה פדלון, כי העירייה תאסור כניסת כלי רכב לשטח הפארק מצפון לשכונת נוף ים, מתברר כי ראש העירייה סבור אחרת.

במכתב תגובה לפנייתו של עו"ד עמית ברכה, מנכ"ל העמותה, גורס פדלון כי השטח בבעלות רמ"י (רשות מקרקעי ישראל) והיא המוסמכת והאחראית עליו וכל פנייה בנושא צריכה להיעשות אליה.

פדלון הוסיף: "מאחר וגם אנו ערים לבעיה, נפגשתי לפני מספר ימים עם עו"ד רות אפריאט, מנהלת מרחב תל אביב ברמ"י, העליתי בפניה את הצורך הדחוף שיוצב על ידם שילוט שימנע כניסתם של רכבי שטח לאזור. כמו כן, הצעתי לה סיוע ואני אמור לקבל התייחסותה. לצערי, משיחות שערכתי עם תושבי הסביבה, הבנתי כי שילוט בלבד אינו מהווה כל חסם בפני אותם נהגים פרועים ולכן רשות מקרקעי ישראל חייבת גם לפנות למשטרת ישראל ולבקש אכיפה מתאימה בשטחם, בהיות המשטרה המוסמכת לטפל באירועים כגון אלה המוזכרים במכתבך".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן