מאות תושבות ותושבי הוד השרון השתתפו בפעילות ה"מייק אובר" שיזמה "מיה", חברת המים של הוד השרון, במתקן בריכת המים "נצח ישראל" שמפעילה החברה.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם לקנות נכס?

המשתתפים יצרו אמנות על גבי הקירות החיצוניים של המתקן, שעוטרו במגוון יצירות שהנושא המחבר ביניהן הוא הקיימות והשמירה על איכות הסביבה.

הפעילות נערכה כחלק מיוזמה שמטרתה לקרב ולחבר את הקהילה לפעילות שעושה "מיה" למען ותושבי העיר, ולהפוך את מתקני התשתית של החברה למקומות ידידותיים יותר, נעימים יותר ומחוברים יותר לקהילה.

צובעים את קירות בריכת המים בנצח ישראל. צילום: איקי דינו

צובעים את קירות בריכת המים בנצח ישראל. צילום: איקי דינו

את הפעילות בשטח הובילה היועצת והמנהלת האמנותית ענת גרינברג, תושבת הוד השרון. גרינברג היא בוגרת המדרשה לאמנות בית ברל, אמנית פעילה שהציגה תערוכות יחיד ותערוכות קבוצתיות רבות.

יו"ר "מיה", חבר מועצת העיר נדב דואני ציין: "יש לנו המון כשרון מקומי בהוד השרון וזו הייתה הזדמנות מצוינת לפגוש יוצרים מקומיים אמיתיים".

תושבת העיר, יעל בובינגר, שהשתתפה בפעילות ביחד עם בנה סיפרה: "כמורה לאמנות ומחנכת, אני יודעת שיש חוסר בעיר בכל הנוגע לקידום אמנות אמיתית ובעלת ערך אקדמי. הפרויקט הזה איפשר להורים ולילדים להיפתח לטכניקות שונות באמנות וגם לערכים של קיימות וזמן איכות. אני מאד נהנתי וגם הבן שלי מאד נהנה".

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן