מספר תושבים ברמת השרון שיתפו השבוע את דעתם ברשתות החברתיות באשר למצב התברואתי העגום של העיר לטענתם.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

אורלי יצחקוב, תושבת העיר שאכפת לה, כתבה על המצב ברחובות הראשיים, בגינות ציבוריות, בכניסה לבתי ספר ועוד. היא גם צרפה צילום של פחי אשפה שעולים על גדותיהם בכניסה לבית ספר קריית יערים בעיר.

לדבריה: "נכון שיש גם את הצד של התושבים שלא תמיד מקפידים לשמור על ניקיון אבל עיקר האשמה מוטלת על הכתפיים של העיריה. כשהחתול ישן בשמירה כל העיר נראית ככה. ראש עיר שרואה את המצב היה יוצא עם עובדי המחלקה נוסע איתם ברחבי העיר ודואג שהדברים ייעשו ונותן דוגמא אישית גם לעובדים וגם לתושבים, שחזות עיר נקיה ויפה היא הפנים של כולנו. צריך לארגן בחופש צוותים של בני נוער שיקבלו תשלום בתור סיירי ניקיון שינקו את העיר ויתנו דוגמא לכולם איך עיר צריכה להיראות".

הפוסט של יצחקוב גרר תגובות של תושבים נוספים. מ' כתב: "בכל העיר יש פחים השבורים בחוץ. זה מביא זבובים. העיר נראית כמו עזה. הרבה בגלל חוסר אכיפה על חוקי עזר עירוניים וחוסר פיקוח על שרותי איסוף הזבל, שתפקידם להחזיר הפח למקום".

נ' ציינה: "בנובמבר האחרון יזמתי פגישה עם ראש העיר במשרדו, הסבתי את תשומת ליבו שהעיר מלוכלכת ונראית כמו מזבלה. הוא הבטיח לי לדבר עם הקבלן שאוסף את הזבל לשנות את שיטת האיסוף, לא עוד זבל שגולש מהפחים, וטינופת שנשארת על המדרכות. ומה יצא מזה? כלום".

ד' כתב: "תבואי לאשכול גנים בוסתן וגולן, אותו דבר".

לרשת פרח לחינוך מיוחד דרושות סייעות. לחצ.י. לפרטים

מעיריית רמת השרון נמסר בתגובה כי: "העירייה משקיעה משאבים רבים בנושא טיפוח ושימור המרחב הציבורי. בשנה האחרונה פתחנו אגף שפ"ע כדי לטייב את השירות ואנחנו בעיצומה של רפורמת שירות. יחד עם זאת ניקיון עיר דורש שיתוף פעולה בין תושבים לבין העירייה ואנחנו עובדים גם בנושא הסברה".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן