כדי לשפר את הכרת בית הספר בתקופת הקורונה לתלמידי כיתה ו', שאמורים ללמוד בו בשנה הבאה, פיתחו בחטיבת הביניים "זאב" חדר בריחה וירטואלי בזום. התוצאה: חווית לימוד מהנה ומיוחדת

שרון יונתן

בתמונה: חדר הבריחה הוירטואלי. צילום: באדיבות בית הספר

איך מספרים את סיפור חטיבת הביניים בימי קורונה לתלמידי בתי הספר היסודיים? בחטיבת הביניים "זאב" בהרצליה הצעירה מצאו דרך מקורית להציג את בית הספר בפני תלמידי כיתות ו'.

צוות מורים יצירתי ומוכשר בנה חדר בריחה וירטואלי, חדשני וחוויתי במיוחד, בזום כמובן. תלמידי כיתות ו' מבתי הספר היסודיים לב טוב וגורדון, המזינים את החטיבה, התבקשו לפתור חידות ולמצוא רמזים שיובילו אותם למצוא את הנסיוב הסודי שיציל את העולם. את הנחיית חדר הבריחה הובילו תלמידים משכבת ז' והתוצאה, כך מספרים בבית הספר, חווית למידה מהנה ומיוחדת.

תלמידי כיתות ו' שיתפו כי הפעילות הייתה מהנה ומלמדת והם מרגישים כי כעת הם מכירים טוב יותר את חטיבת זאב ואת מסלולי הלימוד המוצעים לתלמידים.

מנהלת החטיבה טלי חפץ: "בעזרת צוות יצירתי ולאחר חשיבה נערכנו לבניית חדר בריחה שיאפשר הכרות עם החטיבה בדרך מקורית ורלוונטית לתקופה. מלבד העברת המידע לתלמידים היה לנו חשוב שהפעילות תדגיש מיומנויות הנדרשות לכל תלמיד במאה העשרים ואחת: חדשנות, עבודת צוות, חשיבה יצירתית ולמידה תוך פתרון בעיות, מיומנויות שאנו מאמינים כי הן נדרשות לתלמידינו על מנת להצליח בחיים ושאותן אנו מפתחים בבית הספר".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן