ביום שישי קיבלו הורי הילדים הודעה על הפסקת פעילות קייטנת בית הספר של החופש הגדול. אתמול התבשרו הורי ילדי כיתה ב'1 והורי ילדי כיתה ב'3, שהיו בצהרון, כי לפני סיום הפעילות נדבקו שני ילדים בקורונה ולכן ילדיהם צריכים להיכנס לבידוד

שרון יונתן

חוסר מזל של הרגע האחרון: פעילות בית הספר של החופש הגדול בבית הספר היסודי "יעל רום" ברובע הדר (בתמונה) אמנם הופסקה ביום שישי, אבל מתברר שממש זמן קצר לפני כן ילדים נדבקו בקורונה וכעת על חבריהם להיכנס לבידוד.

כזכור, ביום שלישי שעבר דיווחנו כי בעקבות מדריכה שהתגלתה מאומתת בקורונה נכנסו ילדי כיתה א' לבידוד וכן מספר תלמידים מכיתה נוספת. בעקבות מקרי ההדבקה יצאה ההודעה ביום שישי על ביטול השבוע האחרון של פעילות הקייטנה.

אתמול הודיע מנכ"ל מגוונים, ניסן גז, להורי כיתה ב'1 כי: "לצערנו התבשרנו ששני ילדים מכיתה ב'1 בבית הספר יעל רום נדבקו בקורונה ואנו מאחלים להם החלמה מהירה". גז ציין כי על פי הנחיות משרד הבריאות תלמידי כיתה ב'1 שהיו בימים רביעי וחמישי בשבוע שעבר (29-30 ליולי) בבית הספר ותלמידי כיתה ב'3 שהיו בצהרון עם כיתה ב'1 ביום רביעי נדרשים להיכנס לבידוד למשך 14 ימים מהיום האחרון שבהם נחשפו לחולה בקורונה.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן