לאור העובדה ששלוש שכבות כבר עברו ללמוד מרחוק ואובחנו כבר חמישה מקרים כמאומתים בקורונה, דנה אמש הנהגת ההורים של בית הספר היסודי שז"ר בהרצליה והבהירה להורים את המצב הנוכחי במטרה למנוע עוד כניסה של משפחות לבידוד לפני החג. הורים רבים העדיפו היום לא לשלוח את ילדיהם לבית הספר

 

העלייה בתחלואת הקורונה בהרצליה, מספר בתי הספר שבהם אובחן חולה אחד לפחות מאומת בקורונה והעובדה שמערכת החינוך יוצאת ללמידה מרחוק למשך שלושה שבועות לפחות, מביאים לא מעט הורים לחשוב כי עדיף לא לשלוח את ילדיהם לבית הספר בימים שנותרו עד יום שישי הקרוב, יום תחילת הסגר.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

לאחר ששלוש השכבות הבוגרות בבית הספר היסודי שז"ר (בתמונה) עברו ללמידה מרחוק, כפי שפרסמנו אתמול ב"שרון און ליין" התכנסה אמש בזום הנהגת בית הספר כדי לדון במצב וזאת לאור העובדה שעד כה אובחנו כבר 5 חולים בבית הספר: ארבעה תלמידים ואיש צוות.

בהודעה שהוציאה אתמול הנהגת ההורים להורי התלמידים, נכתב: "בימים האחרונים קיבלנו עדכון כי נמצאו 5 חולים מאומתים. ישנם עוד הורים וילדים שביצעו היום בדיקות ושממתינים לתוצאות. נשקלת הסוגייה של סגירת בית הספר, אך משרד החינוך לא בעד לסגור את בית הספר בשלב הזה. למען הסר ספק, לא ניתן לדעת אם ההדבקה היא מתוך בית הספר או מבחוץ. בית הספר יהיה פתוח מחר (היום – ש.י.) וישמור על הנהלים. כל הורה יקבל החלטה לגבי הילד שלו. אנו נערכים לפי כל הכללים". ואכן, הורים רבים בבית הספר החליטו הבוקר שלא לשלוח את ילדיהם ללימודים.

אדוה גוהר, יו"ר הנהגת ההורים בבית הספר, הוסיפה: "המטרה היא למנוע כרגע ממשפחות להיכנס לבידוד לפני תקופת החגים. צריך לזכור שמדובר בילדים קטנים שאם יכנסו לבידוד המשמעות היא שכל המשפחה צריכה גם היא להיכנס לבידוד".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן