במתחם תפעל מעבדה לבניית רובוטים, שטח אימונים לרובוטים ומדפסות לייצור עצמי. קבוצות הרובוטיקה של התיכון זכו לאורך השנים בפרסים יוקרתיים בתחרויות בינלאומית

שרון יונתן

מתחם רובוטיקה חדשני, בו שולבה גם מעבדה לבניית רובוטים מהמתקדמות ביותר בארץ, נשלמת בימים אלה בתיכון הנדסאים הרצליה בהשקעה של כ- 100 אלף שקלים.

המתחם, הממוקם בצמוד לבית הספר, משתרע על כ- 180 מ"ר וכולל גם מרכז לפיתוח, תכנון וחקר בתחום לימודי הרובוטיקה וכן שטח אימונים לרובוטים. במקום יותקנו גם עמדות מיחשוב לביצוע תכנון, תכנות, וביצוע סימולציות לרובוטים, כולל ארבע מדפסות תלת מימד לייצור עצמי של חלקי הרובוטים.

בתיכון הנדסאים, שהפך לשש שנתי, לומדים תלמידים משכבה ז' עד י"ב ופועלות בו כ- 14 קבוצות רובוטיקה בכל הרצף השש שנתי בקטגוריות השונות: 12 קבוצות FLL בכיתות ז עד ט, קבוצת FTC בשכבה י', קבוצת FRC בשכבות י"א-י"ב.

מעבדת רובוטים בתיכון הנדסאים הרצליה
המתחם החדש בתיכון הנדסאים

בעירייה ציינו כי המתחם החדשני נבנה בהתאם לצרכי תלמידי הרובוטיקה בעבודה משותפת של אגף החינוך, אגף תב"ל והאדריכל יובל רגב עם הנהלת בית הספר.

תיכון שש שנתי הנדסאים החל בהפעלת תכניות הרובוטיקה לפני כ- 14 שנים והקבוצות של בית הספר זכו לאורך השנים בפרסים יוקרתיים תוך שהן מייצגות את ישראל והעיר הרצליה בתחרויות בינלאומיות.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן