חילופי מנהלים בבית הספר היסודי ברנר בהרצליה: יורי קדר, מנהל בית הספר בשנה וחצי האחרונות, מסיים את תפקידו. תחליף אותו יפעת צאיג, מורה מבית הספר בן צבי, שתיכנס לתפקיד ביום ראשון הבא.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם לקנות נכס?

במכתב ששיגר יורי קדר להורי התלמידים הוא ציין כי עזיבתו נובעת מסיבות אישיות. "התחלתי את תפקידי לפני כשנה וחצי כשאני נרגש וגאה במקום אליו הגעתי ובתפקיד החשוב אותו לקחתי על עצמי", פתח את מכתבו להורים והוסיף: "אני רואה בחינוך את קודש הקודשים, אנו יוצרים את העתיד במו ידינו ומעשינו, ולכן בחרתי לאורך כל שנותיי לעסוק בתחום החינוך. מצאתי בבית הספר צוות מסור שאוהב את העשייה החינוכית ומשקיע את מלא המאמצים על מנת להעניק לילדים את הטוב ביותר שרק ניתן, ועל כך הערכתי ותודתי לכל אחת ואחד".

קדר הוסיף: "הקשר עם הורי בית הספר מהווה מרכיב מרכזי וחשוב ביכולתו של בית הספר לתפקד בצורה מיטבית. קהילת בית הספר הינה קהילה ערה ומעורבת שרואה חשיבות בקשר זה וחשוב שכך יישמר הדבר. חשוב לתת את הדעת על כך שקשר זה לא יהפוך למעורבות יתר ובכל מקרה יישמר כבוד הדדי בין כלל העוסקים במלאכה. מגפת הקורונה לא הקלה על אף אחד מאתנו והעמידה בפנינו אתגרים מורכבים, אך למרות זאת ידענו בכוחות משותפים להמשיך ולהצעיד את ביה"ס קדימה ופעלנו על מנת להביא לתוצאות הטובות ביותר עבור תלמידינו. אני מסיים תקופה זו בתחושה כי בהחלט הצלחנו במשימה למרות המורכבות בעת הזו".

קדר סיים את מכתבו: " לסיום, מבקש להודות בראש ובראשונה לרותם לוין, יו"ר ועד ההורים, שליווה אותי ועמד לצידי לאורך תקופה זו וכמובן לכל הורי הוועד המוסדי, הורי הוועדים הכיתתיים ובכלל לכם הורים יקרים על כך שהפקדתם בידינו מדי בוקר את האוצר האישי שלכם".

יפעת צאיג שיגרה בסוף השבוע מכתב להורים ובו ציינה: "אני שמחה ונרגשת להצטרף לבית ספר "ברנר" ולהיות חלק מקהילה זו כמנהלת. אני בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ותואר שני בייעוץ ופסיכותרפיה, 11 שנים במערכת החינוך, מתגוררת ברמת השרון ואם לארבעה ילדים. במהלך השבוע האחרון ובימים הקרובים אערוך חפיפה מקיפה עם המנהל היוצא יורי קדר, שניהל את בית הספר בשנה וחצי האחרונות. בימים אלה אכיר מקרוב את המערכות והתכנית הבית ספרית ואקיים שיחות עם כלל הצוות. החל מ- 10.1.21 אנהל באופן רשמי את ביה"ס."

צאיג מוסיפה: "אני מאמינה כי לביה"ס תפקיד חשוב בטיפוח הכישורים והיכולות של התלמידים, לשמש עבורם מקום צמיחה ולשמור על ביטחונם ובריאותם. אין לי ספק שהצלחת התלמידים בכל התחומים תלויה בשיתוף פעולה שלנו, הורים ומורים. הורים יקרים, אני כאן בשבילכם ולמען ילדכם. ביטחונם האישי והרגשי יהיה תמיד לנגד עיניי. תקופה מורכבת זו ששינתה את חיינו, מאלצת אותנו לנהוג באחריות, לגלות הבנה וסבלנות ולעשות ככל שניתן לשמור על בריאותנו ובריאות ילדינו".

מתחברים. קבוצות קיץ לכישורים חברתיים במרכז מתחברים. לפרטים נוספים: 077-2070028

להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן