מדובר בשני מקרים שאירעו, לכאורה, לקראת סוף השבוע באחד מבתי הספר היסודיים ברמת השרון על ידי עובדת ניקיון בבית הספר. בעקבות תלונות הורים, העובדת הושעתה באופן מיידי ומנהלת בית הספר הוציאה הודעה להורים. העירייה תגיש היום תלונה למשטרה

שרון יונתן

סעדה גדולה באחד מבתי הספר היסודיים ברמת השרון בעקבות תלונות של הורים על התנהגות בלתי הולמת וחשד לביצוע מעשים מגונים של עובדת ניקיון בבית הספר כלפי תלמידות מכיתה א' בבית הספר. הנושא הובא לידיעת העירייה ביום חמישי בשעות אחה"צ והעירייה הודיעה לעובדת כי היא מושעית מעבודתה באופן מיידי. היום תגיש העירייה תלונה במשטרה.

הכל קורא פה - חודש הקריאה בהרצליה. יוני 2022 שעת סיפור, מופעים והרצאות, אירועים מהספרים. לחץ לצפייה בכל מה שקורא

מיד עם היוודע המקרה, שיגרה מנהלת בית הספר הודעה להורים ובה כתבה: "אתמול בלילה הובא לידיעתי אירוע שהתרחש במהלך פעילות הצהרון בו הייתה מעורבת אחת מהמנקות בבית הספר. מאותו רגע שהנושא נודע לי, מיד שיתפתי את כל הגורמים הרלוונטיים במשרד החינוך ובאגף החינוך והנושא נמצא בבדיקה ובטיפול. כרגע לצערי, לא ניתן למסור פרטים נוספים. המנקה לא תגיע לבית הספר עד לסיום תהליך הבירור. מוגנות הילדים ובטיחותם עומדת לנגד עיניי. אני יודעת שקבוצות הווצאפ גועשות וסוערות. כל מה שנדרש להיעשות עד לרגעים אלו נעשה. מבטיחה את המשך הטיפול ביום ראשון וכמובן אעדכן".

מהעירייה נמסר בתגובה: "אנחנו רואים את האירוע בחומרה. כבר ביום חמישי דווח המקרה לכל הגורמים הרלוונטיים בעירייה ובמשרד החינוך והיום תוגש תלונה במשטרה. הבוקר נפתח בשיח רגשי בקרב כל כיתות בית הספר בתיאום עם הפיקוח על הייעוץ במשרד החינוך והשירות הפסיכולוגי החינוכי. מעבר לכך, הנושא נמצא בבדיקה ועל כן לא נרחיב בעניין. עיריית רמת השרון ובית הספר נמצאים בקשר רציף עם משפחות הילדים".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן