שלוש העיריות הודיעו לפני זמן קצר כי בעקבות המצב הביטחוני הלימודים לא יתקיימו מחר (רביעי). כמו כן, לא יתקיימו פעילויות החוגים, החינוך הבלתי פורמלי והספורט

שרון יונתן

מטח הטילים הכבד הערב (שלישי) לעבר אזור השרון נותן את אותותיו באופן המיידי: עיריות הרצליה, רעננה ורמת השרון הודיעו לפני זמן קצר כי הלימודים במוסדות החינוך ברחבי הערים לא יתקיימו מחר.

בהודעה שהוציאה עיריית הרצליה נכתב: "מחר לא יתקיימו לימודים בכל מוסדות החינוך בעיר. צוותי החינוך וההוראה ערוכים לתת לילדים מענה ותמיכה רגשית ולימודית מרחוק. צוות השפ"ח יהיה זמין לכל פנייה של הורים ותלמידים למענים רגשיים. כלל פעילויות התרבות, הקהילה, הספורט והחינוך הבלתי פורמאלי לא יתקיימו מחר".

מעיריית רעננה נמסר: "לאור המצב באיזור, אנו מעדכנים כי מחר לא יתקיימו לימודים בכל מוסדות החינוך בעיר, לרבות בבתי הספר, בגני הילדים, במסגרות הפרטיות ובמסגרות החינוך המיוחד. בבתי הספר יתקיימו למידה מרחוק ושיח רגשי באמצעות הזום. כל בית ספר יעדכן את ההורים על אופן הלמידה הפרטני. בנוסף, לא יפעלו גם בתי התלמיד, החוגים, מרכזים קהילתיים ומרכזי הגמלאים".

עיריית רמת השרון הוציאה הודעה לתושבים: "לאור הנחיות חדשות מפיקוד העורף ומשרד החינוך, מחר לא יתקיימו לימודים, כולל גם בחינוך המיוחד. הלמידה תתקיים מרחוק. כמו כן לא יתקיימו צהרונים, חוגים, מסגרות יום לקשישים ומסגרות אחרות".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן