עוד בעקבות הסלמת המצב: עיריית הרצליה העבירה 1,000 מנות מזון לתושבי אשקלון, משחק הבית של בני הרצליה בכדורסל נדחה

שרון יונתן

עיריות רעננה ורמת השרון הודיעו על ביטול הלימודים גם מחר (חמישי) עקב הסלמה במצב הביטחוני. עיריית הרצליה תקבל החלטה בהמשך הערב.

בהודעה שהוציאה עיריית רעננה בצהריים נכתב: "בעקבות הערכת מצב שהתקיימה בשעות האחרונות, על רקע המצב הבטחוני, מודיעה עיריית רעננה, כי בהחלטת ראש העיר גם מחר לא יתקיימו הלימודים במערכת החינוך בעיר, ובכלל זאת בבתי הספר, בגני הילדים, במסגרות הפרטיות ובמסגרות החינוך המיוחד. גם הפעילות בבתי התלמיד, החוגים, המרכזים הקהילתיים ומרכזי הגמלאים, לא תתקיים גם מחר.

ראש עיריית רעננה, חיים ברוידא: "בכל הנוגע לביטחון ילדנו, אין מקום לספקות ולהתלבטויות. שלומם וביטחונם של תלמידי העיר עומד בראש סדר העדיפויות העירוני. אנו ממשיכים לקיים הערכות מצב, בשיתוף עם כלל גורמי המקצוע ובכירי העירייה, ומתגייסים בהובלת צוותי החינוך והייעוץ בעיר, להעניק להם מענה חינוכי ורגשי הולם, לו הינם זקוקים יותר מכל בשלב זה".

עירית רמת השרון הודיעה לפני זמן קצר: "לאור המצב הבטחוני, מחר (יום ה', 13.5)  לא יתקיימו לימודים  פרונטליים במערכת החינוך ברמת השרון, ובכלל זה בחינוך המיוחד. כמו כן, לא יתקיימו צהרונים, חוגים, מסגרות יום לקשישים ומסגרות אחרות. בתי הספר יקיימו למידה מרחוק. כמו כן, צוותי החינוך וההוראה יהיו זמינים למתן מענה לתמיכה רגשית.

מעיריית הרצליה נמסר כי החלטה תתקבל לאחר הערכת מצב בשעה 21:00. בתוך כך, עיריית הרצליה יצאה במחווה לתושבי אשקלון ובהנחיית ראש העירייה, משה פדלון, הועבר משלוח לתושבי העיר הדרומית ומוכת הטילים של מעל 1,000 מנות מזון חמות, מזינות וטעימות.

בעקבות המצב נדחה משחק הכדורסל בין קבוצת בני הרצליה להפועל ב"ש במסגרת הפלייאוף התחתון של ליגת העל שהיה אמור להתקיים מחר.

חזקים ביחד. לנדוור

להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן