הנהגת ההורים היישובית ארגנה הפגנה שתתקיים מחר (חמישי, 17:00) בכיכר העירייה ובה יקראו הורים וילדיהם להחזיר ללימודים לאלתר גם את תלמידי כיתות ה' עד י'. איתי קפלינסקי, יו"ר הנהגת ההורים ברמת השרון: "אנו דורשים מהממשלה את פתיחת מוסדות החינוך לפי מודל הרמזור- בערים ירוקות וצהובות פתיחה מלאה של כל השכבות ללא אפליה והמשך בדיקות "מגן חינוך" מדי שבוע"

שרון יונתן

בתמונה: מבנה חט"ב עלומים. מתי יחזרו הלימודים בחטיבות הביניים?

אם לא יקרו התפתחויות יוצאות דופן, יחזרו מחר ילדי גני הילדים וכיתות א' עד ד' ללימודים לאחר תקופה ארוכה. מי ששוב יישארו מאחור אלו הם תלמידי כיתות ה' עד י' שחזרתם ללימודים כלל לא נראית באופק.

בהנהגת ההורים היישובית של רמת השרון החליטו לא לשתוק וארגנו הפגנה שתתקיים מחר (יום חמישי) בכיכר העירייה בשעה 17:00 תחת הכותרת "תלמידי ה'-י' אינם שקופים".

בהודעה שיצאה לקראת ההפגנה נכתב: "אנחנו לא שותקים עוד. הזכות לקבלת חינוך הינה זכות המעוגנת בחוק לכולם. ילדינו נמצאים כמעט שנה בבית בודדים, ללא חברה ורק מול מסכים. אם מחזירים – מחזירים את כולם. תנו להם לשוב למסגרות, לספסלי הלימודים, לפגוש מורים וחברים (תוך הקפדה על ההנחיות). בערים ירוקות וצהובות כולם צריכים ללמוד בבתי הספר. ברמת השרון הפעלנו את ״מגן חינוך״ בדיוק למטרה הזו".

איתי קפלינסקי יו"ר הנהגת הורים יישובית, אמר ל"שרון און ליין": "ההורים והתלמידים ברמת השרון מצטרפים למחאה הארצית כנגד השארתם של תלמידי כיתות ה׳-י׳ בבית במשך שנה שלמה. אין לזה שום אח ורע בעולם. ממשלת ישראל הפקירה את ילדינו, הפקירה את דור העתיד. הם שקופים לממשלה. הנזקים שנגרמו להם עוד יתבררו בעתיד, אך בהווה הם נותרים בודדים, יושבים ימים ארוכים ובוהים במסכים, לא פוגשים חברים ולא יוצאים מהבית. אנו דורשים מהממשלה את פתיחת מוסדות החינוך לפי מודל הרמזור- בערים ירוקות וצהובות פתיחה מלאה של כל השכבות ללא אפליה והמשך בדיקות "מגן חינוך" מדי שבוע".

למחאת הנהגת ההורים מחר ברמת השרון מצטרפת גם מחאת קבוצת הפייסבוק "תראו אותי – שמים את הילדים במרכז" שארגנה הפגנות מחאה שיתקיימו היום (רביעי) במספר מוקדים ברחבי הארץ: הרצליה (17:00 מול בניין עיריית הרצליה), חולון, תל אביב, מודיעין, מכבים-רעות, פרדס חנה-כרכור, רמת גן, לוד, יבנה, ראשון לציון.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן