מאחר ולא נמצא עבורה ממלא מקום, הסכימה אורנה נמיר צבי, שהייתה אמורה לצאת לשנת שבתון לאחר שבע שנות ניהול בית הספר, להישאר בתפקיד. "לא אפקיר את בית הספר ואמשיך להובילו ברצון ואהבה עמוקה גם בשנה הבאה", כתבה היום להורים ולתלמידים

שרון יונתן

מה קורה כאשר מנהלת בית ספר מוערכת אמורה לצאת לשנת שבתון, אבל לא נמצא מי שיחליף אותה? מבקשים ממנה להישאר בתפקיד לשנה נוספת.

הכל קורא פה - חודש הקריאה בהרצליה. יוני 2022 שעת סיפור, מופעים והרצאות, אירועים מהספרים. לחץ לצפייה בכל מה שקורא

זה בדיוק מה שקרה בסוגיית ניהול בית הספר היסודי "גולן" ברחוב הבנים במערב העיר. אורנה נמיר צבי (בתמונה), שהודיעה לפני כחודשיים להורים ולתלמידים כי היא יוצאת לשנת שבתון לאחר שבע שנות ניהול, הודיעה להם היום (חמישי) בצהריים כי תמשיך לשמש כמנהלת בית הספר בשנת הלימודים הקרובה.

בהודעה שהוציאה להורים ולתלמידים, פירטה אורנה את השתלשלות העניינים: "ברצוני ליידע אתכם כי נקראתי על ידי מפקח בית הספר, משה עיני, ומנהלת אגף החינוך, שלומית שפיגלבלט, לדחות את שנת השבתון ולהמשיך לנהל את בית הספר גולן היות ולא נמצא ממלא מקום לתפקידי".

בהמשך תיארה אורנה מדוע נענתה להצעה: "בית הספר גולן, תלמידיו, מוריו ואנשי המנהלה וכל הקהילה, יקרים מאוד ללבי. לא אפקיר את בית הספר ואמשיך להובילו ברצון ואהבה עמוקה גם בשנה הבאה. אני רואה בעבודתי שליחות וערך החינוך בראש מעייני. אנו נמצאים במהלכה של תקופה מאתגרת מאוד ולאור כל זאת קיבלתי את הפנייה בהבנה מלאה ובהסכמה".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן