הורים לתלמידים בבית הספר היסודי החדש "עומר" בשכונת מורשה מתריעים על היעדר משמרות הבטיחות במעברי החצייה הסמוכים לבית הספר. אב לתלמיד בבית הספר: "העירייה מפקירה עשרות תלמידים צעירים ושולחת אותם לחסדיהם של הנהגים"

שרון יונתן

לאחרונה נחנך בית הספר היסודי "עומר" בשכונת מורשה ברמת השרון, ללא ספק אחד מבתי הספר המרהיבים בארץ. כשבוע לאחר פתיחת הלימודים מתריעים הורי התלמידים על מפגע בטיחות – אי קיום משמרות בטיחות במעברי החצייה הסמוכים לבית הספר (בתמונה), כפי שנהוג בכל בית ספר יסודי לפני שעת פתיחת הלימודים ולאחר סיום הלימודים.

הדבר נובע מכך שמדובר בבית ספר "צומח" שבו יש רק את ארבע השכבות הצעירות, א' עד ד', בעוד שאת משמרות הבטיחות במעברי החצייה מאיישים בדרך קבע תלמידי כיתה ו', שכאמור לא קיימים בבית ספר זה.

אבא לתלמיד בבית הספר מתריע על הבעיה החמורה: "בנו בית בספר חדש ויפה, אבל איך לא חשבו על איוש משמרות הבטיחות במעברי חצייה, בעיקר בצומת הרחובות מנחם בגין ויגאל אלון. מעבר לפתיחת בית הספר שהגדילה את כמות הרכבים הנוסעים באזור, גם פתיחתו החלקית של רחוב החרושת הגביר את נפח התנועה באזור, כך שזאת ממש סכנה לשלוח את הילדים לבדם למעברי החצייה, לפני יום הלימודים ובסיומו. אין שילוט לפני הצומת, אין במפרים, אין הסברה ואין פיקוח. העירייה מפקירה עשרות תלמידים צעירים ושולחת אותם לחסדיהם של הנהגים. הגיע הזמן שהנושא יפתר לפני שיהיה מאוחר מדי".

מהעירייה לא התקבלה תגובה לכתבה.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן