ההורים אינם מבינים מדוע העירייה מתעקשת שלא לאפשר לילדיהם ללמוד בגן גם בשנה הבאה כגן טרום חובה. ההורים: "יש כאן מניעים נסתרים ולא מקצועיים. אנחנו באמת לא מבינים מדוע העירייה ואגף החינוך מנסים לערער את ילדינו ולהקשות עלינו". העירייה: "על מנת להתחשב, רבים מהילדים שובצו יחד לגני ההמשך".

 

הורים ל-14 ילדי גן נרקיס (בתמונה) ברמת השרון אינם מבינים מדוע העירייה החליטה להעביר את ילדיהם בשנת הלימודים הבאה לגן דגנית הסמוך במקום להמשיך בגן נרקיס כגן טרום חובה לקראת עלייתם לכיתה א'.

מתחברים. קבוצות קיץ לכישורים חברתיים במרכז מתחברים. לפרטים נוספים: 077-2070028

מעין בלומברג, יו"ר ועד הורי הגן אמרה היום ל"שרון און ליין": "מדובר על גן שהיה אמור להיות בשנת הלימודים הנוכחית ברחוב מוהליבר וברגע האחרון פתחו אותו ברחוב שמואל הנגיד, בסמוך לאשכול מנור. ילדינו סיימו כעת גן טרום טרום חובה ואמורים לעלות לגן טרום חובה. במקום להשאיר את הילדים בגן נרקיס אשר ממשיך בשנה הבאה לטרום חובה, העירייה מעוניינת להעביר 14 מהם לגן דגנית, מסיבה שאנו לא מבינים".

מעין מסבירה מדוע המעבר אינו טוב לילדים: "כמו כולנו, הילדים עברו חודשים קשים ואין טעם להעמיס עליהם מעבר נוסף ולא הכרחי במקום להשאיר אותם באותה מסגרת שהם רגילים עם אותם ילדים ואותה גננת".

לטענת ההורים, כל ניסיונותיהם לדבר עם מקבלי ההחלטות לא צלחו. מעין: "פנינו לא אחת לאגף החינוך ולראש העירייה ואף אחד לא היו מוכן להיפגש איתנו. אטימות כזאת שקשה לנו להבין. בלית ברירה נאלצנו לפנות במכתב מעורך דין, צעד שלא רצינו להגיע, אבל לא הייתה לנו ברירה".

מעין, מדוע לדעתכם העירייה לא קיבלה את בקשתכם?

"נתנו לנו נימוקים שאינם עולים בקנה אחד עם המציאות כמו אזור רישום וגן לימודים ליום קצר. את הכל הפרכנו בקלות. יש כאן מניעים נסתרים ולא מקצועיים. אנחנו באמת לא מבינים מדוע העירייה ואגף החינוך מנסים לערער את ילדינו ולהקשות עלינו. אגף החינוך צריך להגן על הילדים ולהקשיב להורים שיודעים הכי טוב מה היא טובת ילדיהם. גם העובדה שאף אחד לא רצה להיפגש איתנו מוכיחה לנו שאין להם תשובות רציניות עבורנו. אנו מקווים שהעירייה תתעשת ותשנה את החלטתה".

מהעירייה נמסר בתגובה: "רוב גני טרום טרום חובה מפוצלים לקראת טרום חובה וחובה וכך גם גן נרקיס. הילדים שובצו מחדש לפי השיבוץ העתידי לבית הספר, על מנת להתחשב רבים מהילדים שובצו יחד לגני ההמשך. מי שחפץ לערער על השיבוץ מוזמן להגיש בקשה לועדת ערעורים שטרם התכנסה ויקבל תשובה ישירות מאגף החינוך. מ"מ מנהלת מחלקת הגנים שוחחה עם כל הורה שפנה בנושא".

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן