בוועד זועמים על החלטת משרד החינוך כי ביום ההסתגלות תינתן לילדים רק שעה אחת להיפרד מההורים. ועד הגנים: "מדובר בפגיעה קשה ביותר בילדים ובהחלטה נוספת שאין בינה ובין המציאות דבר. נראה שמשרד החינוך איננו חושב על בריאותם הנפשית של הילדים"

שרון יונתן

ועד הורי הגנים הארצי הודיע היום בצהריים (שני) כי הוא שוקל להשבית את פתיחת הלימודים וזאת בשל החלטת משרד החינוך בקשר למתווה החזרה למסגרות ללא הסתגלות נאותה, לטענת ראשי הוועד.

היום פירסם משרד החינוך את מתווה החזרה למסגרות של גני הילדים וממנו עולה כי ביום ההסתגלות ההורים לא יוכלו להיכנס לגן לעזור לילדיהם להסתגל למסגרת החדשה אלא לשעה אחת בלבד, וזאת אך ורק כשההורים שוהים בחצר ולא עם הילדים ורק לגילאי שלוש.

בוועד הגנים הארצי אמרו בתגובה להחלטת משרד החינוך: "מדובר בפגיעה קשה ביותר בילדים, גם לאלו שנכנסים למסגרות חדשות וגם לאלו שבחודשים האחרונים לא זכו למסגרת קבועה, וכעת אמורים תוך שעה, לעזוב את ההורים שאיתם היו בשנה האחרונה. מדובר בהחלטה נוספת שאין בינה ובין המציאות דבר. נראה שמשרד החינוך איננו חושב על בריאותם הנפשית של הילדים ובמקום לאפשר הסתגלות יחד עם ההורים, אפילו בהדרגה ובקבוצות קטנות, מוצאים פתרונות שממשיכים לפגוע בילדים".

כאמור, בוועד הגנים הארצי אומרים כי ככל וההחלטה תישאר על כנה, הם ישקלו להשבית את פתיחת שנת הלימודים.להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן