הועד מורכב מחמישה נציגים, כאשר ארבעה מהם ממשיכים משנה שעברה. לאחר שעברו שנה מאתגרת מציבים חברי הועד מספר יעדים: "בשנה הקרובה שם לעצמו הוועד להמשיך את הקשר ושיתופי הפעולה שנרקמו בין כלל הגורמים ברשות ובייחוד במחלקת החינוך לגיל הרך"

 

שרון יונתן

 

ילדי הגנים חזרו לאחרונה לפעילות והשבוע הסתיימה בחירתו של ועד הגנים החדש לשנת תשפ"א. רוב חברי הועד ממשיכים משנה שעברה ואליהם הצטרפה השנה נציגה נוספת.

לנדוור. סניף רמת השרון מתחדש ואתם נהנים מהטבה מיוחדת! ספרו לי עוד>>

חברי הוועד הנבחר הם: רפי לוי – אב לשלושה מהרצליה הצעירה, רחלי ויינר – אם לארבעה מהרצליה פיתוח, רעות הרץ – אם לשלושה מהרצליה ב', עופרי בורנשטיין – אם לשניים מנווה עמל, מעיין אבימאיר – אם לשניים משכונת ויצמן/הנדיב.

חברי הועד סיכמו שנה מיוחדת במינה: "השנה האחרונה הייתה מאתגרת ביותר וכללה התמודדות עם משבר הקורונה בגני הילדים, ובתוך כך עם לימודים בקפסולות, מעבר לחמישה ימי לימוד, גנים שנכנסו במלואם לבידוד, החזרי כספי הורים שנאלצו להתמודד עם תקופה כלכלית לא פשוטה מהצהרונים ומסגרת הבוקר, בעיות שונות מול מסגרות היול"א  כמו מניעת איחודים וחילופי צוותים ועוד".

לגבי היעדים לשנה הקרובה ציינו החמישה: "בשנה הקרובה שם לעצמו הוועד להמשיך את הקשר ושיתופי הפעולה שנרקמו בין כלל הגורמים ברשות ובייחוד במחלקת החינוך לגיל הרך, לסייע לתקופה המורכבת הזו לעבור בצורה הטובה ביותר עבור ילדינו, להתקדם עם מכרז הצהרונים חדש אשר יביא לשיפור משמעותי בהתנהלות מסגרות היול"א בעיר, ליווי מכרז מזון ושמירה על רמתו הגבוהה בעיר, קידום שיפוצים והקמת גנים חדשים ועוד מגוון רחב של נושאים אותם בכוונתנו לקדם בשיתוף פעולה מלא עם ועדי הגנים השונים בעיר. כולנו שמחים ונרגשים להמשיך לשתף פעולה עם העירייה על מנת לשפר ולקדם את צרכי ילדינו. אנחנו מאמינים כי דווקא בימים אלו, הנוכחות שלנו בכל זירה ובכל תהליך קבלת ההחלטות קריטי כדי לוודא שכל המאמצים נעשים וילדינו בגנים זוכים לקבל את הטוב ביותר".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן