ליאת כיהנה בשנתיים האחרונות כיו"ר משותפת עם רותם ניר-צבר שמסיימת את תפקידה. לקראת האסיפה הכללית שתתקיים מחר בזום לא הוצגו מועמדויות לתפקיד היו"ר ולכן נקבע כי ליאת תמשיך לשנה שלישית בתפקיד

שרון יונתן

ליאת חזק (בתמונה) תכהן בשנה הקרובה כיו"ר הנהנת הורי גני הילדים ברמת השרון ובכך למעשה תמשיך לשנה שלישית בתפקיד וזאת לאחר שבשנתיים האחרונות כיהנה כיו"ר משותפת עם רותם ניר-צבר.

לקראת האסיפה הכללית של הורי הגנים שתתקיים מחר (חמישי, 20:30) בזום, לא הוגשה אף מועמדות נוספת ולכן נקבע כי ליאת (עו"ד, נשואה ואם לארבעה) תמשיך כיו"ר ההנהגה גם בשנה הבאה ובסך הכל תחל את שנתה החמישית בהנהגת הורי גני הילדים.

בהנהגת הורי הגנים אמרו : "אנחנו מודות לליאת ולרותם על התרומה האדירה, על המסירות ועל הנכונות למלא תפקיד חשוב ותובעני זה ומאחלות לליאת המשך כהונה מוצלחת".

לתפקיד חברות בוועדת הביקורת של עמותת הורי הגנים לא הוגשו כלל מועמדויות. מכיוון שהעמותה מחויבת על פי חוק למנות גוף מבקר, התנדבה רו"ח (משפטנית) סאלי חדד גליבטר לשמש כגוף מבקר חיצוני המבקר את פעילות העמותה. לפיכך, לא תיבחר השנה ועדת ביקורת, אלא יובא לאישור האסיפה הכללית מינוי מבקר חיצוני לעמותה. להנהגת הורי הגנים יצטרפו גם עדי נורי טייבר, אורלי רובינסון מנדלסון וקארין גלאור.

באסיפת מחר ישתתפו גם דוברת וייזר – סגנית ראש העירייה ומחזיקת תיק החינוך, דנה חמרי – מנהלת מחלקת קדם יסודי באגף החינוך, ניסן גז – מנכ"ל מגוונים ואיילת יגור – מנהלת תחום יול"א במגוונים. באסיפה ינתן הסבר על הנהגת הורי הגנים העירונית, מטרותיה ופועלה, תוך סקירת פעילות גני העירייה בעיר ואת הגורמים האמונים על פעילות זו.

מוזמנים לאסיפה כל חברי ועד הגן, אולם האסיפה תהיה פתוחה גם להורים שאינם בועד ומעוניינים לשמוע על פעילות גני הילדים ברמת השרון, תכניות יול"א, הנהגת הורי הגנים (עמותת ההורים).


בהרצליה קונים מעסקים מקומיים

להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן