כך עולה מנתונים שפרסמה הבוקר עיריית כפר סבא שהודיעה על תחרות בין בתי הספר התיכוניים כדי להעלות את מספר המתחסנים בקרב בני 16 ומעלה. התיכון המצטיין יזכה בפרס על סך 5,000 שקלים לפעילות בית ספרית. ראש העירייה רפי סער: "שיעור ההתחסנות בכפר סבא הוא מהגבוהים בישראל"

שרון יונתן

בתמונה: ראש העירייה רפי סער. לעודד התחסנות בקרב תלמידי התיכונים

תיכון אורט שמיר נמצא במקום הראשון, מבין כל מוסדות החינוך בכפר סבא, עם שיעור התחסנות של 93 אחוז מכלל אנשי צוות ההוראה והחינוך במנת החיסון השניה. כך עולה מנתונים שפרסמה הבוקר עיריית כפר סבא.

במקום השני נמצא בית הספר סאלד של החינוך המיוחד, ששיעור ההתחסנות בו במנה שניה עומד על 91 אחוז. את המקום השלישי חולקים שני מוסדות חינוך: בית הספר אופירה נבון ותיכון רבין – שניהם עם שיעור התחסנות במנה שניה של 90 אחוז. את המקום הרביעי תופסת חטיבת אילן רמון עם 86 אחוז ובמקום החמישי ניצב בית הספר דבורה עומר עם 84 אחוז.

בתוך כך, עיריית כפר סבא יוצאת בתחרות בין התיכונים בעיר, לעידוד החיסונים מגיל 16 ומעלה. במסגרת התחרות, בית הספר בו יירשם שיעור המתחסנות והמתחסנים הגבוה ביותר מבין תלמידות ותלמידי בתי הספר, יזכה לפרס בסך של 5,000 שקל לפעילויות בית ספריות.

ראש העירייה כפר סבא, רפי סער: "שיעור ההתחסנות בכפר סבא הוא מהגבוהים בישראל, ואני שמח על כך. אנו פועלים כל העת כדי לעודד את התושבים שלנו ללכת ולהתחסן, וחשוב מאוד שבנות ובני הנוער יתחסנו. לשם כך אנו מגבירים את פעילות ההסברה בקרב בנות ובני הנוער ומקיימים פעילויות שונות כדי שגם הצעירות והצעירים שלנו יתחסנו. רק כך נוכל לשמור על הסבים והסבתות, על ההורים ועל החברים כדי שכולנו נחזור במהרה לשגרה בריאה ובטוחה, לחגוג שוב יחד ובעיקר לחבק זה את זו, מה שנראה שלא עשינו כבר תקופה ארוכה".

רוצים לקבל את כל הכתבות שלנו לטלפון הנייד שלכם? הצטרפו לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר סבא

.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן