העירייה פרסמה הערב את מתווה החזרה ללימודים לפיו ביום ראשון יחזרו הגנים, כיתות א' עד ג' כיתות י"א-י"ב למתכונת מלאה ותלמידי כיתות ד' עד י' יצטרפו ביום שלישי

שרון יונתן

עיריית הרצליה הודיעה הערב כי עד יום שלישי תחזור מערכת החינוך בהרצליה ללימודים במתכונת רגילה ומלאה וזאת לאחר החזרה החלקית בשבוע שעבר בגילאי גני הילדים וכיתות א'-ג' וכיתות י"א-י"ב.

יש לכם רגישות? תתחברו לאתר הרווחה והחברה של ישראל!

בעירייה ציינו כי היא פועלת בהתאם להחלטת ראשי הערים של פורום ה-15 (פורום הערים העצמאיות).
זהו מתווה החזרה המלאה ללימודים בבתי הספר ובגנים:
ביום ראשון יפעלו: החינוך המיוחד, גני הילדים (במתכונת מלאה וללא הפיצול לשתי קבוצות), כיתות א-ג (במתכונת רגילה, ללא קפסולות), כיתות י"א י"ב (במתכונת רגילה).

כיתות ד עד י יחזרו לפעילות לימודית מלאה החל מיום שלישי הקרוב, 19.5.20, וזאת בשל הצורך בהתארגנות מתאימה של מערכת החינוך העירונית לקליטתם מחדש. צהרוני בתי הספר יפעלו החל מיום ראשון. צהרוני הגנים החל מיום שני

ראש עיריית הרצליה משה פדלון ברך על ההחלטה לחזור ולפתוח את הלימודים במלואם. לדבריו: "חזרת הגנים הצהרונים והיסודי לימים מלאים תאפשר גם להורים לחזור לשגרת העבודה. עדיין נידרשות התאמות בכיתות של חטיבות הביניים והתיכונים על מנת להבטיח את בריאותם של התלמידים ולכן נידרשים לנו עוד ימויים להתארגנות שתאפשר חזרה בטוחה ונעימה ללימודים".

מנכ"ל העירייה, יהודה בן עזרא, מסר: "אני מודה לכל הצוותים החינוכיים והתפעוליים בעירייה שעושים לילות כימים על מנת להניע את המערכת ולהחזירה לשגרה מלאה ובטוחה".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן