עיריית הרצליה תיישם את המתווה שאימץ פורום 15 הערים הגדולות. ד"ר יעקב נחום, מנהל אגף החינוך והערכים בעירייה, מסביר מדוע מדובר בצעד מתבקש

שרון יונתן

הורי ילדי הגנים, שימו לב: גני הילדים בהרצליה יפעלו חמישה ימים בשבוע, בימים ראשון עד חמישי, כאשר ביום שישי יהיו סגורים ותתבצע למידה מרחוק. כך הודיע אתמול ד"ר יעקב נחום, מנהל אגף החינוך והערכים, להורי הילדים.

חזקים ביחד. לנדוור

במכתב שהוציא ציין נחום כי הרצליה, בניגוד לרשויות אחרות, עשתה ככל יכולתה לשבץ סייעות בגנים ולהפעיל את הגנים על פי מתווה של שישה ימים אך בעקבות הימצאותן של שתי סייעות מאומתות בקורונה, כפי שפרסמנו אתמול ב"שרון און ליין", נאלצה העירייה לסגור שלושה גנים.

נחום: "עקה האירוע התעצמה מצוקת כח האדם בסייעות ממלאות מקום. על כן, לא נוכל להמשיך במתווה הנוכחי. החלטה זהה התקבלה על ידי פורום 15 הערים הגדולות ובתוכן הרצליה". החל ממחר (רביעי) יפעלו הגנים עם סייעת קבועה בימים ראשון עד חמישי וביום שישי, כאמור, הגנים יהיו סגורים ותתבצע למידה מרחוק.

נחום מאמין כי: "כך נוכל לצמצם את החשיפה בגנים. נוכל להפעיל את כלל הגנים ונוכל לשמוע על צוות קבוע בגנים עד כמה שניתן, כאשר עדיין תמשכנה גננות לעבוד בשלוש מסגרות". נחום ציין כי למרות שלא ניתן לחייב אותן לעשות כך, מרבית הגננות והסייעות ביצעו בדיקות קורונה.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן