על מנת לאפשר את פתיחת גני הילדים בהרצליה במלואם פתחה הבוקר העירייה במתנ"ס בית פוסטר מסגרת חינוכית לילדי כיתות א'-ד' עבור ילדי עובדי הגנים

שרון יונתן

בתמונה: ילד לעובדת בגני הילדים. צילום: באדיבות העירייה

עיריית הרצליה מפעילה, החל מהיום, מסגרות לילדים של עובדי מערכת החינוך לגיל הרך בהרצליה, אשר חזרו לעבודתם בגני הילדים העירוניים. מדובר בילדים בגילי כיתות א'-ד', אשר לא נפתחו עדיין. במהלך כל התקופה, יהיה מעקב צמוד על מנת לוודא כי כל הנמצאים במסגרת ללא חום וללא תסמינים הקשורים לקורונה.
בשלב זה מדובר במסגרת ראשונה שנפתחה במבנה מתנ"ס בית פוסטר אשר הוסב לקליטת הילדים, ובהמשך ייפתחו מסגרות נוספות על פי הצורך. בכל מסגרת יהיו עד שמונה ילדים. המסגרות יפעלו בימי ראשון עד חמישי בין השעות 7:00 – 14:30 וינוהלו על ידי צוותים מקצועיים מטעם העירייה. הילדים יקבלו מענה ותמיכה ללמידה מרחוק על מנת שיוכלו ליהנות מתכניות פדגוגיות, יחד עם הפעלות במרחב הפתוח. במקום יש גם מחשבים ניידים, שהעירייה הקצתה עבורם.
הצוותים במקום קיבלו הדרכה מנציגי העירייה לגבי הפעילויות המותרות בהתאם להנחיות משרד הבריאות, כמו גם שמירה על היגיינה אישית וסביבתית, אוורור המתחמים והקפדה  על מרווח של 2 מ' בין המשתתפים.

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, אמר: "זהו מאמץ מבורך שמאפשר לעובדי הגנים לצאת לעבודה בראש שקט. צעד זה ממחיש פעם נוספת עד כמה החינוך הוא מרכיב העומד בראש סדר העדיפויות שלי ושל הנהלת העיר".

מ"מ וסגנית ראש העירייה הממונה על החינוך, איה פרישקולניק, ציינה: "אני שמחה ומברכת על החזרת גני הילדים לפעילות. במאמץ לאפשר את פתיחת גני הילדים בעיר התגייסה העירייה ליצירת מסגרות ייחודיות עבור ילדי צוותי הגנים".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן