המקרה אירע אתמול במספר גני ילדים, כאשר גבר ואישה הגיעו למספר גני ילדים וביקשו להוציא ילדה בשם יפעת שלא קיימת בגנים אלו. במחלקת החינוך לגיל הרך ביקשו מהגננות להיות ערניות למקרים דומים

שרון יונתן

תעלומה בהרצליה: מי הם הגבר והאישה שהגיעו אתמול למספר גני ילדים וביקשו להוציא ילדה שאינה שייכים להם ושבכלל לא קיימת בגנים אלו?

cocktails 2022. פסטיבל הקוקטיילים. 17-18 באוגוסט. מרינה הרצליה 18:00-23:00

"רוצים לעדכן אתכם במצב שקרה היום בגנים בהרצליה וגם בגן שאני עובדת בצהרון", כתבה עובדת באחד הצהרונים בהודעה שהופצה בוואצאפ והוסיפה: "יש זוג מתחזים, בחור ובחורה, שבאים לגנים ואומרים שם של ילדה שהם באו להוציא. זה קרה היום גם בגן שלנו. הילדה אמרה שהיא לא מכירה ולא רוצה ללכת איתם. אנא מכם תעדכנו בצהרונים ובגנים ותהיו עירניים".

נאוה שחם, מנהלת המחלקה לחינוך הגיל הרך באגף החינוך של העירייה, הוציאה הודעה לגננות בעיר ובה כתבה: "לתשומת ליבכן, התקבלה ידיעה כי מסתובב זוג בלבוש דתי בתיאור הבא: האישה עם כיסוי ראש לבן, חולצה לבנה וחצאית כחולה. הגבר עם משקפי ראייה וזקן קצר. הזוג נצפה מסתובב בין הגנים בנווה עמל. האישה טוענת שהיא סבתא ומבקשת ילדה בשם יפעת. בשני הגנים שאנו יודעים שהם היו לא הייתה ילדה בשם הזה".

שחם תדרכה את הגננות כיצד לפעול במקרה דומה: "לשמחתנו, כל הצוותים לא פתחו את השער ושלחו את הזוג לדרכם. אנא, באם זוג מבוגרים בתיאור הזה מגיע אל גנכן, נא להתקשר מיידית למוקד או ללחוץ על לחצן המצוקה".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן