אמש קיבלו הורי תלמידי השכבה הודעה כי בעקבות תלמיד הנמצא עם תסמינים הוחלט להעביר את כל תלמידי השכבה ללמידה מרחוק

שרון יונתן

חשש מהדבקה המונית בקורונה בבית הספר "הדר": אמש (מוצ"ש) קיבלו הורי שכבת ו' בבית הספר הודעה לפיה כל תלמידי 4 כיתות השכבה יעברו ללמוד החל מהיום בבית באמצעות למידה מרחוק.

החברה העירונית לפיתוח תיירות הרצליה מארחת את פסטיבל ג'אז על הים. בימי חמישי 19:30-21:00 חוף אכדיה על הדשא. 9.6.22 ישרא-דיקסי בנד. 16.6.22 עדן הולן ואילן ליבוביץ'. 23.6.22 ליאוניד בטשקה. 30.6.22 חמישיית אסף יוריה וז/וקה פרפיניאן

כזכור, ביום חמישי, יומיים בלבד לאחר פתיחת שנת הלימודים, פרסמנו ב"שרון און ליין" על תלמיד שאובחן מאומת בקורונה ולכן תלמידי הקפסולה ומספר אנשי צוות נכנסו לבידוד. בינתיים התגלה תלמיד נוסף עם תסמינים קשים הזהים למחלת הקורונה, אם כי נכון לאמש הוא עדיין לא אובחן כמאומת למחלה.

בעירייה ובבית הספר החליטו לא לקחת סיכונים ובהתייעצות עם גורמי הפיקוח והרפואה הוחלט להעביר את השכבה ללמידה מרחוק עד לקבלת תשובה ברורה האם אותו תלמיד אכן מאובחן בקורונה ומתוך מטרה למנוע את התפשטות המחלה בין כתלי בית הספר.

בהודעה שיצאה אמש להורי השכבה נכתב: "היום, יום שבת, התקבלה הודעה כי ילדיכם נחשפו לתלמיד הנמצא עם תסמינים זהים למחלת הקורונה. אנו ממתינים לתוצאות הבדיקה הצפויות להתקבל מחר (ראשון – ש.י.) במהלך היום. בשל החשש מהדבקה, כל שכבה ו' תעבור מחר, ביום ראשון, למתכונת למידה מרחוק"


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן