השר יואב גלנט הגיע אתמול לסיור ברמת השרון כדי ללמוד מקרוב על היערכות העירייה לקראת פתיחת שנת הלימודים. בין השאר ביקר השר בבית הספר היסודי החדש בשכונת מורשה

שרון יונתן

חמישה ימים לפני פתיחת שנת הלימודים, ביקר אתמול (חמישי) שר החינוך, ח"כ הכנסת יואב גלנט, ברמת השרון. השר גלנט (מימין בתמונה, עם ראש העירייה) בא לבחון את היערכות העירייה לקראת שנת הלימודים והלמידה קבוצתית. רמת השרון, שתפסה מקומות גבוהים בזכאות לתעודת בגרות, תפתח את השנה במתווה לימודים ייחודי שמאפשר ארבעה ימי לימוד בכיתות ה' – ו' ואילו תלמידי חטיבה ותיכון ילמדו 18 שעות שבועיות בלימוד פרונטלי ועוד שלושה ימים נוספים בלימוד מרחוק.

במסגרת הסיור, ביקר השר בבית הספר החדש ע"ש דבורה עומר בשכונת מורשה שיחנך השבוע ועתיד להיות בית הספר המתקדם בישראל עם מרחבים פדגוגיים יחודיים. בסיור השתתפו ראש עיריית רמת השרון אבי גרובר, סגניו, מנהלת מחלקת החינוך מנהלות ומורים.


אבי גרובר, ראש עיריית רמת השרון, אמר: "אני מודה לשר גלנט על הביקור. זאת תהיה שנה מאתגרת אבל תלמידי רמת השרון יקבלו תוספות משמעותיות ואיכותיות על מנת למצות את המקסימום גם בשנה הזאת. החינוך אצלנו הוא בראש סדר היום ואנחנו רואים את זה בכל מדד השוואתי. הוספנו שעות לימוד ומרחבי לימוד ואפשרנו למנהלות לעצב את שנת הלימודים לפי דרכן. אני משוכנע שנפיק את המקסימום מהשנה הזאת".

דוברת וייזר, סגנית ראש העירייה ומחזיקת תיק החינוך, אמרה: "אני רואה בשנה הנוכחית פיילוט לקראת בניית מערכת לימודים עתידית במסגרתה נעבור לחינוך היברידי לכן בנינו את מתווה החינוך ליום שאחרי ולא רק מתוך אילוצי קורונה".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן