משרד החינוך הוציא אמש הנחיות לפיהן מסיבות הסיום בבתי הספר ובגני הילדים יתקיימו במסגרת כיתתית בלבד וללא הורים. עוד נקבע כי נשפי הסיום של כיתות י"ב לא יתקיימו

 

מגפת הקורונה תשפיע כמובן גם על אופן חגיגות מסיבות הסיום בבתי הספר וגני הילדים. משרד החינוך הוציא אמש (מוצ"ש) הנחיות למסיבות סיום בצל נגיף הקורונה שעל פיהן אמורים לפעול מנהלי בתי הספר וגני הילדים.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם לקנות נכס?

משרד החינוך קבע כי חל איסור על קיום אירועים ברמה שכבתית וכי אירועי הסיום יתנהלו ברמה הכיתתית בלבד כאשר כל התלמידים שומרים, ככל הניתן, על הכיתה האורגנית שלהם. עוד נקבע כי לא יתקיימו נשפי הסיום של בוגרי כיתות י"ב.

עוד נקבע כי המסיבות בבתי הספר ובגני הילדים יהיו ללא הורים, אותם יהיה ניתן לשתף בצורה מקוונת בלבד. במסמך ההנחיות צוין כי במידה והאירוע מתקיים בכיתה או בחדר אירוע נוסף, המורה או הגננת המדברים מול הכיתה באירוע יוכלו לעמוד ולדבר ללא מסכה תוך הקפדה על מרחק 2 מטר מתלמידים קדמיים. במידה והאירוע מתקיים בשטח פתוח, העיקרון המוביל הוא עד 50 תלמידים ואנשי צוות תוך שמירה על מרחק 2 מטר האחד מהשני. לאירוע יורשו להיכנס גורמים חיצוניים רלוונטיים כמו במאי, צלם וכדומה. נקבע כי האירועים לא יוכלו להתקיים בבית תרבות או באמפי פתוח.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן