"הפתרון שהציע משרד החינוך להמשך הלמידה מרחוק הוא אינו טוב ולא ישים" כך אמר הערב (שבת) עו"ד אייל בן יהודה באום מרמת השרון, המכהן כיו"ר הנהגת ההורים הארצית ולשעבר יו"ר הנהגת ההורים ברמת השרון.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

את הדברים השמיע עו"ד באום (בתמונה) במהדורת החדשות בערוץ 12, כאשר לשאלתה של המנחה דנה וייס אמר: "בוודאי שזה לא פתרון טוב. הוכח שתכנית הלימודים המקוונת היא לא ישימה לילדים הקטנים בוודאי לא לילדי כיתות א עד ג. אז הפתרון שהוצע הוא לא פתרון".

באום הסביר מדוע התכנית אינה טובה: "לא ניתן לדרוש כרגע מהורה שגם יחזור לעבודה וגם ישב על הילד על המחשב בבית ולא תמיד גם יש מחשבים לכל הילדים בבית. במצב כזה ההורה יצא קירח מכאן או מכאן, גם לא יעבוד וגם לא יצליח לעזור לילד והילד עצמו ישלם ברגשיות שלו ובקיפוח על כך שלא יבין מה רוצים ממנו".

באום הציע פתרון שבו תומכת הנהגת ההורים הארצית: "אנחנו מבינים שיש מתח בין משרד החינוך למשרד הבריאות ויש שתי גישות, אבל אנחנו בעד גישת ביניים. הפתרון צריך להיות מידתי. כמובן שלא ניתן לשלוח את הילדים לבתי הספר במתכונת הישנה, אבל אין בעיה לפתוח כיתות קטנות של שלושה עד חמישה ילדים, ולשלוח את ילדי הגנים והתלמידים עד כיתה ג', לשחרר את ההורים ולחזור לשגרה, כמובן תחת הנחיות משרד הבריאות ותחת מידתיות, לא בעולם הישן אלא בעולם החדש אבל לתת פתרון שהוא ישים. גם לתלמידי הבגרויות צריכים גם פתרונות".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן