בעיריית רמת השרון הסבירו כי לא התקבלו הנחיות סופיות, ברורות ומעשיות לצורך הפעלת מערכת החינוך. ההחלטה על החזרה ללימודים בכיתות א' עד ג' ובכיתות י"א ו-י"ב תתקבל בתחילת השבוע

שרון יונתן

למרות שהממשלה אישרה היום בצהריים (שישי) להחזיר את הלימודים בכיתות א' עד ג' ובכיתות י"א ו-י"ב ביום ראשון הקרוב הודיעה עיריית רמת השרון כי הלימודים בשכבות אלו לא יפתחו ביום ראשון וזאת בגלל בעיות מהותיות. יש לציין כי רמת השרון מצטרפת למספר ערים גדולות כמו ת"א, ר"ג ובת ים שהחליטו גם לא לפתוח את הלימודים ביום ראשון. מאידך, השכנה הרצליה הודיעה כי הלימודים בתחומה יפתחו ביום ראשון. בעיריית רמת השרון לא ציינו מתי יחזרו הלימודים וההחלטה תתקבל בתחילת השבוע.

cocktails 2022. פסטיבל הקוקטיילים. 17-18 באוגוסט. מרינה הרצליה 18:00-23:00

בהודעה שהוציאה העירייה הוסבר: "עד לרגע זה לא התקבלו הנחיות סופיות, ברורות ומעשיות לצורך הפעלת מערכת החינוך, דבר שיכול לייצר כאוס במוסדות החינוך ולפגוע בבריאותם של הילדים. בכל הארץ יש מחסור במורים בשל ההנחיות. אנחנו לא ניתן יד למצב במסגרתו אדם שאינו מתוך המערכת יקבל את התלמידים אחרי 50 יום. אין באמת פתרון למניעת הדבקה. בתי ספר צומחים קיבלו אישור לפתוח רק שכבה אחת".

בעירייה הגיבו ברוח התקופה: "עם כל הרצון לחזור לחינוך, בית ספר אינו איקאה ותלמידים אינם רהיטים. אנחנו מקווים שבימים הקרובים יינתן מענה לכל הליקויים ונחזור ללימודים. הלמידה מרחוק תמשיך כרגיל והלמידה בחינוך המיוחד על פי המתווה שהחל לאחר חופשת הפסח".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן