בעיריית הרצליה ובהנהגת ההורים העירונית הביעו שביעות רצון מיום הלימודים הראשון של כיתות א' עד ג'. "אנו בטוחים כי רוב רובם של התלמידים ישובו ללמוד כבר מחר", אומרים בעירייה

שרון יונתן

בסוף השבוע האחרון היה חוסר וודאות לגבי כמות התלמידים מכיתות א' עד ג' שיחזרו היום ללמוד. כשהעשן התפזר, ציינו בעירייה כי כ- 60% מהתלמידים הגיעו היום לבתי הספר. גורם בכיר בעירייה הסביר: "מדובר במהלך שדורש בניית אמון. לאור ההצלחה הגדולה של היום הראשון והחוויה הטובה שהייתה לתלמידים וההורים של למידה בסביבה בטוחה ומוגנת, אנו בטוחים כי רוב רובם של התלמידים ישובו ללמוד כבר ממחר".

גם בהנהגת ההורים העירונית קיימת שביעות רצון מהיום הראשון של הלימודים כפי שאמר זיו עומר, יו"ר הנהגת ההורים העירונית: "אחרי סוף שבוע סוער עם תגובות לכאן ולכאן, אני שמח על פתיחת הלימודים ועל מתן הבחירה להורים. ממילא מי שהרגיש נוח שלח את ילדיו ומי שלא, בודק עדיין את השטח. חשוב היה לתת את אפשרות הבחירה ולאפשר לאלו הצריכים לחזור לעבודה לעשות כן. בתי הספר כולם נפתחו בצורה טובה, הקפידו על הכללים ופעלו לעילא. מרגש היה לראות את הילדים רצים פנימה בהתרגשות.
בהזדמנות זו, ארצה להודות שוב לצוותים הנפלאים אשר עבדו בימים האחרונים מסביב לשעון. ההכנה הקפדנית ניכרה הבוקר בקליטה מאורגנת למופת, נינוחה ומרגיעה. ברצוני להודות לעיריית הרצליה על השותפות, ההקשבה והסיוע".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן