בעקבות דרישת הורים, היה אמור להיפתח בתחילת שנת הלימודים הבאה בית ספר דמוקרטי במבנה חט"ב סמדר במערב העיר. בשל המצב, הודיעה העירייה להורים כי פתיחת בית הספר תידחה בשנה

שרון יונתן

משבר הקורונה נותן כבר את אותותיו לקראת שנת הלימודים הבאה. עיריית הרצליה הודיעה כי פתיחתו של בית הספר הדמוקרטי תידחה בשנה.

מירב בראונשטיין עורכת דין ונוטריון. ליווי מקצועי ואיכותי עד להשגת היעד! מקרקעין ירושות וצוואות. יפוי כח מתמשך

בעקבות דרישות שהגיעו לעירייה הוחלט לפני מספר חודשים לפתוח בית ספר דמוקרטי במבנה חט"ב סמדר במערב העיר. עד כה נרשמו 110 תלמידים והעיריה תכננה הקמת שתי כיתות א' ושתי כיתות ב'.

אתמול קיבלו הורי התלמידים מכתב מיעקב נחום, מנהל אגף החינוך בעיריית הרצליה, שבישר להם כי בשל המצב בית הספר הדמוקרטי לא יפתח בתחילת ספטמבר 2020.

"אנו נמצאים בתקופה לא פשוטה של חוסר וודאות ומלחמה על החיים", פתח נחום את מכתבו להורים והוסיף: "אנו מתמודדים מול אויב אכזר שמתעתע בנו ולוקח עימו חללים, משתק כלכלית ומכניע מנהיגים. המשק החל להיכנס לטלטלה קשה, אבטלה, סגירת עסקים ומפעלים, השפעתו ניכרת בכל תחומי החיים. לצערי, אירועים אלה טרם הסתיימו, הם מחמירים והולכים ומונעים מאתנו להמשיך בתהליך הקמתו של בית הספר הדמוקרטי לקראת שנת הלימודים תשפ"א".

נחום ציין כי היענות ההורים בהרשמה הוכיחה שיש צורך בהקמתם של בתי ספר ייחודים בעיר. נחום הוסיף כי הוא תקווה שלקראת שנת הלימודים שלאחר מכן, תשפ"ב, העירייה תקים את בית הספר הדמוקרטי וציין כי לשנה הבאה ילדיהם רשומים בבתי הספר היסודיים המזינים.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן