הערב הודיעה הממשלה כי הלימודים יכולים לחזור מיום ראשון במתכונת רגילה וללא הגבלות לחלוקה לקבוצות. בחט"ב בן גוריון הודיעו להורים כי הלימודים מתקיימים כרגיל. יחד עם זאת, ההחלטה נתונה להחלטת ראשי הרשויות

שרון יונתן

צילום אילוסטרציה: CDC ns splash

בהרצליה קונים מעסקים מקומיים

האם הלימודים בהרצליה יחזרו ביום ראשון באופן מלא ובמתכונת רגילה? הערב (חמישי) החליטה הממשלה, כי מיום ראשון ניתן לחזור ללימודים במתכונת רגילה ללא הגבלה של קפסולות ומגבלות נוספות וזאת לאחר החזרה ההדרגתית בשבוע שעבר בגילאי גני הילדים וכיתות א'-ג' וכיתות י"א-י"ב.

למרות שראש הממשלה החליט על אפשרות לחזרה מלאה במתכונת רגילה, ההחלטה הסופית נותרה בידי ראשי הרשויות. נכון לשעת כתיבת שורות אלו, לא התקבלה תגובה מעיריית הרצליה האם הלימודים יפתחו במתכונת מלאה. יש לציין כי הורי חט"ב בן גוריון קיבלו היום הודעה מהנהלת בית הספר כי הלימודים ביום ראשון יפתחו כרגיל והלמידה תהיה על פי המערכת השעות הרגילה ולא לפי חלוקת לקבוצות.

הערב הוציאה הנהגת ההורים העירוני את ההודעה הבאה: "עד שיתבהרו הדברים בנוגע לחזרת תלמידי כיתות  ד' עד י' (בעוד כלל הגורמים ממתינים להנחיות), בשיתוף פעולה של הנהגת ההורים העירונית ומחלקת מרכזי למידה הוכנה תוכנית לסייע ולהקל על חזרה ללמידה והדבקת הפערים בכיתות ד' עד ו' אשר יחלו מיידית בשבוע הבא (מקוון/במרכזי הלמידה), הכנה למעברים (כיתות ו+ט) במהלך יוני (במרכזי הלמידה), מרתוני בגרויות במהלך יוני ויולי (במרכזי הלמידה). הלימודים יועברו עי הצוות המקצועי של מורי של מרכזי הלמידה, ובסבסוד עירוני. התוכניות והתאריכים יעודכנו לקראת תחילת השבוע ברגע שיתבהרו ההנחיות של משרדי הבריאות והחינוך ויועברו לכלל ההורים".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן