בעירייה הוחלט היום כי התלמידים, שהיו אמורים לשוב מחר (שלישי) ללימודים, ישארו בבית וכל יום תתבצע הערכה לגבי חידוש הלימודים. גני הילדים, החינוך מיוחד וכיתות א' עד ג' ילמדו כרגיל

שרון יונתן

צילום: CDC on npsplash

החום ניצח את מערכת החינוך: תלמידי כיתות ד' עד י' בהרצליה, שהיו אמורים לחדש את לימודיהם מחר (שלישי) לאחר חודשיים של הפסקה, ישארו בבית וזאת עקב השרב הכבד. כך הודיעה עיריית הרצליה לפני זמן קצר. בעירייה הודיעו כי העדכון לגבי החזרה ללימודים יתקבל מדי יום מחדש.

במכתב שהוציא ד"ר יעקב נחום, מנהל אגף החינוך בעירייה, הוא ציין: "לרגע שמחנו על חזרתם של התלמידים למוסדות החינוך, אך בשל עומס החום הצפוי מחר ומגבלות מחמירות של משרד הבריאות – כיתות לימוד עם חלונות פתוחים, מזגנים פועלים ומסיכות על הפנים, לא נוכל לקיים שגרת לימודים סבירה ואנושית. על כן, המורים יתייצבו בבתי הספר וילמדו על פי מערכת השעות בלמידה מרחוק. לצערי, המגבלות המחמירות של משרד הבריאות, לצד תנאי מזג אוויר לא יאפשרו לקיים למידה סבירה ואנושית. אנו נבחן כל יום מחדש כדי לקבל החלטות מותאמות לימים הבאים".

נחום ציין כי הלימודים בגני הילדים יפעלו כסדרם וכך גם כיתות א' עד ג' שאינם נדרשים לעטות מסיכות. גם מסגרות החינוך המיוחד והכיתות התקשורתיות ילמדו כרגיל. תלמידי י"א-י"ב שעבורם יתקיימו תגבורים, מתכונות ומבחנים לקראת ציון בגרות חיצוני ופנימי – מנהלי בתי הספר יערכו בהתאם.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן