שביעות רצון גדולה בעירייה ובמערכת החינוך מנתוני הזכאות לבגרויות שפירסם הבוקר משרד החינוך ובהם מככבת רמת השרון באחוז הזכאות הכללי ובעיקר בבחינות ל-5 יחידות לימוד במתמטיקה ואנגלית. כל הכבוד!

 

הישג ענק לתלמידי רמת השרון ולמערכת החינוך בעיר: על פי נתונים שפירסם היום (רביעי) משרד החינוך, תלמידי רמת השרון מדורגים בראש טבלת הזכאות בבגרויות בעקבות מבחני הבגרות שהתקיימו בשנת הלימודים הקודמת.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם לקנות נכס?

בזכאות לתעודת בגרות מדורגת רמת השרון במקום העשירי הארצי עם 93.9% זכאות. בשני המבחנים החשובים בתעודת הבגרות, תלמידי רמת השרון שיחקו אותה ובגדול, כאשר דורגו במקום הראשון בזכאות לבגרות של 5 יחידות לימוד אנגלית עם 86.9% זכאות, ובמקום השני בבגרות 5 יחידות במתמטיקה עם 40.8% זכאות. רמת השרון מובילה בפער ניכר על שאר ערי השרון (הרצליה, רעננה, כפר סבא והוד השרון) בכל אחד מהפרמטרים הנ"ל. בזכאות לתעודת בגרות מצטיינת מדורגת רמת השרון עם 35.9%, כאשר רק לשם השוואה שאר הרשויות באזור השרון מדורגות עם 16% עד 19%.

בעירייה הביעו הבוקר שביעות רצון גדולה מהנתונים ואמרו כי הנתונים מלמדים על חוסנה וכוחה של מערכת החינוך של רמת השרון, שמובילה, כאמור, בפער ניכר על ערי השרון האחרות ועל ערים גדולות אחרות.


אבי גרובר, ראש עיריית רמת השרון, אמר: "מאז שנכנסתי לתפקיד שמתי את החינוך בראש סדר העדיפות. העלינו את תקציב החינוך מ- 125 מיליון שקלים ל- 175 מיליון שקלים. אבל זה רק חלק מהעניין. אני חושב שעיר נמדדת ביכולת שלה לגדל, לחנך ולתת כלים לדור הבא, ולכן כראש עירייה אני מקדיש תשומת לב גדולה מאוד לנושא. פתחנו השנה בית ספר חדש ונפתח גם בשנה הבאה. אנחנו עובדים על חטיבה חדשה ותיכון חדש, צמצמנו את מספר התלמידים בכיתות, ובסופו של דבר התוצאות האלו הן רק קצה הקרחון של עבודה מאומצת שמתחילה בגני טרום טרום חובה, ונגמרת בסוף כיתה י"ב. אני רוצה לברך ראשית את התלמידים, המנהלות והמורים, ואת דוברת וייזר, מחזיקת תיק החינוך, ושלומית שפיגלבלט, מנהלת מחלקת החינוך בעירייה, על העבודה המאומצת, והתוצאות המדהימות".


דוברת וייזר, סגנית ראש העירייה ומחזיקת תיק החינוך, אמרה: "הנתונים האלו מתווספים לנתונים רבים אחרים שמוכיחים את הצטיינותה של מערכת החינוך בעיר. זהו פרי עמלם של התלמידים, המורים והמנהלות ועובדי אגף החינוך. אני רואה אותם יום יום, במסירות אין קץ, ובהשקעה אין סופית. כמחזיקת תיק החינוך חשובה לי ולמערכת ההשקעה בהקניית חינוך וערכים לתלמידי העיר, כי חשוב לנו שהם יהיו תלמידים מצטיינים, אבל קודם כל בני אדם".


שלומית שפיגלבלט, ראש אגף החינוך: "כל הכבוד לתלמידים, לאנשי החינוך, למנהלות, למורים והמורות ולכל מי ששותף בהישג. אנחנו עובדים קשה כל השנה ומאוד משמח לקבל פידבק כזה בסופה".

דורון כץ נדל"ן מעוניינם לקנות נכס?

להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן