כך מגדיר ראש עיריית רמת השרון, אבי גרובר, את מבנה הקבע של בית הספר דבורה עומר בשכונת מורשה, שנבנה בימים אלו ויפתח בתחילת שנת הלימודים

שרון יונתן

בניית בית הספר היסודי "דבורה עומר" בשכונת מורשה ברמת השרון, על השטח שהיה בעבר מגרש האימונים בכדורגל, מתקדמת בצעדי ענק, כאשר בשבוע שעבר הוצב גג המבנה (בתמונה), במבצע הנדסי לא פשוט.

מבנה הקבע של בית הספר יחנך בתחילת שנת הלימודים הבאה והוא אמור להיות קומפלקס קהילתי מהמפוארים ביותר בישראל. בית הספר תוכנן על ידי האדריכל דוד קנפו. בעירייה מציינים כי המבנה הייחודי שלו יאפשר פדגוגיה ושיטות לימוד חדשניות שבמרכזן גירוי הסקרנות וחקר בקרב התלמידים, כל זאת על מנת להכין אותם ללמידה מתקדמת. המבנה כולל חלל מרכזי וחללים רבים נוספים לפורמטים חינוכיים שונים. ההשקעה במבנה באה מתוך רציונל כלכלי השם את החינוך במרכז.

בעירייה ציינו כי המטרה היא שבית הספר והמרכז הקהילתי יהיה מוקד שכונתי ויחזקו את הזהות הקהילתית במורשה. בקומפלקס יהיה גם אולם ספורט המחופה בלוחות זכוכית מוארת המעניקות אפקטים ויזואלים ייחודיים ועתיד להיות אחד הבניינים היפים ברמת השרון.


אבי גרובר, ראש עיריית רמת השרון: "דבורה עומר הוא בית ספר דגל ברמת השרון ויהווה מרכז לשכונת מורשה המתחדשת. המבנה שלו ייקח את הפדגוגיה צעד קדימה בכל היבט חינוכי ותכנוני. לא חסכנו משאבים על מנת להביא לרמת השרון את המבנה החינוכי המתקדם ביותר בישראל. אני מחכה בכיליון עיניים לפתיחה".


דוברת וייזר, סגנית ראש העירייה ומחזיקת תיק החינוך: "בית הספר נולד בדיאלוג בין החינוך והתכנון על מנת להביא לרמת השרון את העתיד של מוסדות החינוך. בית הספר הזה יאפשר לנו להיות חוד החנית הפדגוגי ולהנחיל פרקטיקות שכיום לא קיימות היום בישראל".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן