מדובר על ילדים משכבת ג' בבית הספר היסודי בשכונת מורשה. מספר החולים הפעילים ברמת השרון הוא הנמוך ביותר מאז תחילת ינואר. וגם, חלוקת החולים הפעילים לפי האזורים והשכונות בעיר

שרון יונתן

רבות דובר במהלך תקופת הסגר השלישי על חשיבות התחסנות אנשי הצוותים החינוכיים לקראת החזרה ללימודים סדירים בבית הספר.

לאחר שאתמול דיווחנו על תלמידים מאומתים בבית הספר הדר, הבוקר נודע כי מדריכת כיתות ג' בצהרון בית הספר עומר בשכונת מורשה אומתה בקורונה וכתוצאה מכך 6 ילדים נכנסו לבידוד על ל- 25 בחודש.

ולעדכון הימי ברמת השרון: ביומיים האחרונים נוספו ברמת השרון 13 מאומתים בלבד, כאשר מספר החולים הפעילים  עומד על 130, הנמוך ביותר מאז תחילת ינואר. כמו כל יום שבת, גם אתמול מספר בדיקות הקורונה היה מועט ועמד על 123 בלבד (3.3% חיוביים). מספר התושבים בבידוד עומד על 173, אבל סביר להניח שיעלה בימים הקרובים בעקבות עשרות התלמידים שנכנסו לבידוד בסוף השבוע. ציון הרמזור ממשיך לרדת ועומד היום על 5.

בשורות טובות בגזרת מספר המתחסנים שממשיך לעלות, כאשר 60.5% מכלל התושבים ברמת השרון התחסנו במנת החיסון הראשונה ואילו 42% קיבלו כבר גם את מנת החיסון השניה.

חלוקת החולים הפעילים לפי אזורים: אזור הדר – 34, שכונת מורשה – 33, נווה מגן – 30,  אזור אלון – 10, אזור גולן – 9, אזור קריית יערים – 7, נווה גן – 3, נווה רסקו – 3, נווה רום – 2.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן