בעקבות העלייה במספר הנדבקים בקרב ילדים ובני נוער הודיעו אמש עיריית הרצליה והנהגת ההורים העירונית על צעד קיצוני. ראש העירייה: "קיבלנו החלטה משותפת לצמצם ככל האפשר את מעגלי ההדבקה של הילדים"

שרון יונתן

העלייה החדה והמדאיגה בימים האחרונים במספר הנדבקים בהרצליה, בעיקר בקרב ילדים ובני נוער, מביאה לצעד קיצוני. כפי שפירסמנו אמש בדף הפייסבוק של "שרון און ליין" עיריית הרצליה והנהגת ההורים העירונית הודיעו על הפסקת כלל החוגים והפעילויות במסגרות החינוך הבלתי-פורמלי בעיר, בהם: המרכזים הקהילתיים המתנ"סים, חוגי החברה לתרבות ואומנות, התיאטרון העירוני ופעילויות של עמותת בני הרצליה.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

אחד ממוקדי ההתפרצות החזקים ביותר בימים האחרונים היה בקרב ילדים ובני נוער משכונת הרצליה הצעירה. חברת המועצה דנה אורן ינאי, מסיעת "דרך חדשה", המייצגת את תושבי השכונה, התריעה אתמול כי השכונה קרובה להיות מוכרזת כמוקד התפרצות.

ראש העירייה, משה פדלון, אמר: "בריאות הילדים והמשפחות היא שעומדת לנגד עינינו. בשל הגידול במספרי החולים והמבודדים בעיר והרצון לשמור על בריאותם של הילדים, קיבלנו, העירייה והנהגת ההורים, החלטה משותפת לצמצם ככל האפשר את מעגלי ההדבקה בקרב הילדים".

 מנכ"ל העירייה, יהודה בן עזרא מסר: "המטרה כעת היא לא לפגוע בפעילות כלל המשק ולאפשר את קיומן של מסגרות היום. ככל שנימנע את מעגלי ההדבקה של הילדים בשעות אחה"צ, נצליח לקיים את מסגרות היום בגנים, במעונות ובבתי הספר, ולאפשר להורים להמשיך ולצאת לעבוד".

יו"ר הנהגת ההורים העירונית, זיו עומר, אמר: "ההחלטה התקבלה בלב קשה, אך זו החלטה מחייבת. לנגד עינינו עמד בראש ובראשונה הצורך לתת מענה להורי הגנים ותלמידי הגיל הרך, אל מול החשש שחולה מאומת יביא לסגירת מוסדות חינוך ולריתוק הורים לביתם, מה שיסכן את מקור פרנסתם. במקביל, אנו קוראים להורים להימנע מפעילויות המוציאות ילדים מחוץ לקפסולה של מסגרת הבוקר, ובהם חוגים פרטיים ומפגשים אחה"צ עם ילדים שאינם חלק מהקפסולה. אנו מקווים שצעד זה יסייע לצמצם את התחלואה ומאחלים בריאות איתנה לכולם".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן