זה כבר הופך לתופעה מדאיגה בהרצליה: פעם רביעית שמדריך, שהתגלה מאומת קורונה, משבית פעילות ומכניס עשרות ילדים לבידוד. הפעם מדובר על קייטנות בתי הספר של החופש הגדול בבתי הספר אילנות וויצמן שנסגרו מהיום

שרון יונתן

מקרה נוסף של מדריך מאומת קורונה במערכת החינוך בהרצליה: העירייה הודיעה היום (חמישי) בצהריים כי בעקבות חשיפה למדריך מאומת קורונה יסגרו היום פעילויות בית הספר הגדול של החופש הגדול בשני בתי ספר יסודיים בהרצליה: בית הספר אילנות בגן רש"ל (148 תלמידים)  ובית הספר ויצמן (258 תלמידים). הודעות יצאו לכל ההורים.

מדריכים שעובדים עם ילדים ומתגלים כחולים מאומתים הפכו כבר לתופעה מדאיגה בהרצליה וזה כבר המקרה הרביעי בשבועיים האחרונים: רק ביום ראשון השבוע דיווחנו על מקרה של מדריך מאומת קורונה שלימד קפואירה ואקרובטיקה בארבעה מוקדים בהרצליה וזאת לאחר שבשבוע שעבר נכנסו לבידוד עשרות רקדניות בחוג מחול באשכול פיס "זאב" ולפני כן ילדים מ-14 גני ילדים שנכנסו לבידוד בעקבות מדריך נוסף שאומת בקורונה ובא במגע עימם. תופעה מדאיגה שהעירייה תצטרך לתת עליה את הדין בזמן שנותר עד לסיום קייטנות בתי הספר של החופש הגדול.

בעירייה ציינו כי על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי ששהה ליד חולה מאומת נדרש לבידוד של 14 יום מלאים ממועד החשיפה וכי בתום החקירה האפידמיולוגית תודיע להורים על מועד החזרה לפעילות של בית הספר של חופש הגדול.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן