מערכת החינוך צפויה להיפתח בעוד יומיים ומתווה הרמזור אמור סוף סוף להשפיע. שתי הערים שלנו עדיין צהובות אבל אחת מהן קרובה למעבר לצבע הכתום. וגם, כמה מאומתים נוספו בסוף השבוע

שרון יונתן

בתמונה: החזרה ללימודים לאחר הסגר השני. צילום: באדיבות עיריית הרצליה

האם תוכנית הרמזור המדוברת תיכנס לפעילות ותשפיע על אורחות חיינו? מוקדם עדיין לדעת, אבל לפי המתווה שאושר בממשלה נראה שזה הכיוון.

הממשלה החליטה בסוף השבוע כי תלמידים עד כיתה ד' ותלמידי י"א-י"ב בערים ירוקות וצהובות יחזרו כבר ביום שלישי, ובערים כתומות ואדומות אותן הכיתות יחזרו גם כן, אך בקפסולות של חצאי כיתה, שילמדו יום כן ויום לא, ובאוויר הפתוח.

נפתח עם רמת השרון שציון הרמזור בה ירד בקצת מלפני יומיים ועומד על 5.8, בגבול הצבע הצהוב במדרג הרמזור, כאשר להזכירכם ציון 6 ומעלה משנה את הצבע לכתום.

ברמת השרון נוספו ביומיים האחרונים 18 מאומתים (1,609 מפרוץ המגפה) ומספר החולים ירד משמעותית: 158 היום לעומת 189 ביום שישי וזאת בזכות זינוק חד במספר המחלימים (1,428 היום לעומת 1,379 שלשום). כמו כל שבת, גם ביממה האחרונה היה מספר מועט של בדיקות, 139 בסך הכל (3.6% חיוביים). מספר התושבים בבידוד ממשיך לרדת ועומד על 247. מספר הנפטרים מקורונה עומד על 22.

בהרצליה ציון הרמזור עומד היום על 5.4, בתחום הטווח הצהוב, אבל קיימת מגמת עלייה מדאיגה וזאת לאחר שרק לפני שלושה ימים הציון עמד על 5.

ובינתיים מספר המאומתים לא יורד: ביומיים האחרונים נוספו בהרצליה 34 מאומתים (3,376 מפרוץ המגפה), כאשר גם כאן מספר החולים ירד משמעותית: 324 היום לעומת 372 שלשום וזאת כמובן בזכות עלייה חדה מאוד במספר המחלימים (2,996 היום לעומת 2918 שלשום). ביממה האחרונה בוצעו 227 בדיקות קורונה בלבד בקרב תושבי הרצליה (3.1% חיוביים). מספר התושבים בבידוד עומד על 592. מספר הנפטרים מקורונה עומד על 57.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן